BAŞKAN TOK: “KADİR GECESİ MANEVİ ÖDÜLDÜR”

BAŞKAN TOK: “KADİR GECESİ MANEVİ ÖDÜLDÜR”

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Tok mesajında, Kur-an'ı Kerim'in indirilmeye başlandığı bu önemli gecenin tövbe ve bağışlanmak için oldukça büyük bir kıymete sahip olduğunu belirterek, ibadetlerin kabulünü diledi.

Kadir Gecesi'nin Müslümanlara bir kurtuluş vesilesi kılındığını ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, bu mübarek gecenin yine Müslümanlara manevi ödül olduğunu söyledi. Kadir Gecesi’nin bereketinden nasiplenmeyi dileyen Başkan Tok; "Ramazan ayını ibadetlerle en iyi ve verimli şekilde icra ettik. Ramazan ayı geride kalırken, bu ayın en önemli günlerinden birisi olan Kadir Gecesi de bizlere manevi bir ödül niteliği taşıyor. Koronavirüs nedeniyle sevdiklerimizden ayrı geçirdiğimiz ama gönüllerde birlik ve beraberlik köprülerinin kurulduğu Ramazan ayında bu duyguların zirveye ulaştığı mübarek Kadir Gecesi’ne kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Müslüman coğrafyasında ve dünya üzerinde barış ve huzurun temin edildiği ve gönüllerimizin temizlendiği, günahlardan arınılan Kadir Gecesi'nde gönül bağlarının sağlamlaştırılmasının önemini bir kez daha belirtmek istiyorum. Kur'an-ı Kerim'in nazil olmaya başladığı, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin feyz ve bereketinden en güzel biçimde nasiplenebilme duasıyla, tüm halkımızın bu müstesna gecesini tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum" İfadelerine yer verdi.

Başkan Tok, Kadir Gecesi’nin bayramın da müjdecisi olduğunu belirterek, yaklaşan bayramın Türk- İslam alemine sağlık getirmesini diledi.

Google+ WhatsApp