ARAMA SONUÇLARI : 26 adet sonuç bulundu

Kayseri’de yurda yerleştirilmeyen üniversite öğrencisi bulunmuyor

Kayseri’de yurda yerleştirilmeyen üniversite öğrencisi bulunmuyor

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, üniversite döneminde yurt başvurusunda bulunan bütün öğrencileri, Kredi Yurtlar Kurumu’na bağlı yurtlara yerleştirdiklerini açıkladı. İlçelerde 2 yurt inşaatının devam ettiğini belirten Kabakcı, ‘Açıkta hiçbir üniversite öğrencisinin kalmaması bizi mutlu etti. Yurtlarımız yüzde 100 kapasiteyle doldu” dedi.

 OP. DR. BİLGE YURDAKUL: GÖZ RAHATSIZLIKLARINDA BÜYÜK ARTIŞ VAR

OP. DR. BİLGE YURDAKUL: GÖZ RAHATSIZLIKLARINDA BÜYÜK ARTIŞ VAR

Op. Dr. Bilge Yurdakul: dijital göz yorgunluğu sendromu göz sağlığını tehdit ediyor Memorial Kayseri Hastanesi Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Bilge Yurdakul, son birkaç yılda pandemi sürecinin de olumsuz etkisiyle göz şikayetlerinde büyük bir artış yaşandığını dile getirdi.

Libya'da 2 yıldır alıkonulan 7 Türk vatandaşı yurda getirildi!

Libya'da 2 yıldır alıkonulan 7 Türk vatandaşı yurda getirildi!

Libya'nın doğusunda asılsız iddialarla yaklaşık 2 yıldır alıkonulan 7 Türk vatandaşı, Milli İstihbarat Teşkilatı ve Katar İstihbarat Teşkilatının müşterek çalışmaları neticesinde yurda getirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da vatandaşları telefon ile arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Müsiad Heyeti Yurda Döndü

Müsiad Heyeti Yurda Döndü

MÜSİAD Kayseri Başkanı Mehmet Kütahneci ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katılımlarıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İş Gezisi öncesi MÜSİAD Adana Şubesi ziyaret edildi.MÜSİAD Kayseri Başkanı Mehmet Kütahneci ve beraberindeki heyet, MÜSİAD Adana Başkanı Burhan Kavak nezdinde MÜSİAD Adana şubesine nezaket ziyareti gerçekleştirdi.Şubeler ve bölgeler arası geliştirici bir etkinlik olan ziyaret programında, ekonomik, kültürel ve sosyal gelişmelerle ilgili istişarelerde bulunuldu.

OP. DR. EMRE YURDAKUL:   YABANCI HASTALARIN ROTASI KAYSERİ OLUYOR

OP. DR. EMRE YURDAKUL: YABANCI HASTALARIN ROTASI KAYSERİ OLUYOR

Sağlığına kavuşmak için Kayseri’yi tercih eden yabancı hasta sayısı pandemiye rağmen hız kesmeden artarak devam ediyor. System Hospital doktorlarından Op. Dr. Emre Yurdakul, Türk doktorlara güvenin her geçen gün daha da arttığını, tedavi hizmetlerinin Avrupa’ya göre çok uygun olmasının da etkisiyle son aylarda kendilerine birçok yabancı hastanın müracaat ettiğini dile getirdi.