KAYSO’da son dakika gelişmesi

KAYSO’da son dakika gelişmesi

Hafta sonu Kayseri Sanayi Odası’nda yapılacak seçimli genel kurul öncesi son dakika gelişmesi yaşandı. İncesu OSB Başkanı Ali Baktır yaptığı açıklamada “Yaşanan fikir ayrılığı nedeniyle 17’nci komitede başkanlığa adayım. Değişim için yola çıktık” dedi.

Kayseri hafta sonu yapılacak TOBB’a bağlı Kayseri Ticaret Odası, Kayseri Sanayi Odası ve Kayseri Ticaret Borsası seçimlerine odaklandı. Kayseri Ticaret Odasında iki liste yarışırken, KAYSO seçimlerinde de sürpriz bir gelişme yaşandı. İncesu OSB Başkanlığı yapan Ali Baktır’ın KAYSO Başkan adayı olacağı iddia edildi. 
Konuyla ilgili  açıklama yapan Baktır “Hafta sonu yapılacak KAYSO Başkanlığı için yaşanan fikir ayrılığı nedeniyle adayız. Seçim çalışmalarına başladık. Hazırlıklarımız aralıksız devam ediyor. Değişim için yola çıktık. 17’nci meslek komitesinden adayız. Bu komite aynı zamanda Sayın KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitçi’nin olduğu komite. Seçime kısa bir zaman kalmasına rağmen çalışmalarımızı tamamlayıp listemizi sunacağız” diye konuştu.

Google+ WhatsApp