Başkan Dr. Palancıoğlu “60 günde 50 bin ton asfalt ile pandemiyi hizmete dönüştürdük”

Başkan Dr. Palancıoğlu “60 günde 50 bin ton asfalt ile pandemiyi hizmete dönüştürdük”

Başkan Dr. Palancıoğlu “60 günde 50 bin ton asfalt ile pandemiyi hizmete dönüştürdük”Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Pandime süresince özellikle hafta sonu ile tam kısıtlama döneminde çok verimli hizmet ile değerlendirdiklerini söyledi.

Birçok şehrin bir yılda ürettiği asfalttı 60 günde üreterek Melikgazi’nin yollarına serdiklerini belirten Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Koronaviris salgını önleme tedbirleri çerçevesinde belirli kısıtlamalar ve tam kapanma dönemlerinde Melikgazi Belediyesi olarak yine yatırım ve hizmete yatırımlara devam ettik. Son iki ayda 60 bin ton ürettik. Bu hafta sonu kısıtlamasında ise Aydınlıkevler mahallesinde asfalt çalışması gerçekleştirdik. Yunusemre Caddesi,   toplam 2200 ton asfalt ile gidiş geliş 1000 metre yolun asfaltlandı” dedi.

Ayrıca Asfalt yapılan yollarda orta refüj yenilemesi ve ağaçlandırma çalışması da yaptıkların ifade eden Başkan Dr. Palancıoğlu, bir taraftan yol açtıklarını bir taraftan ise şehrin asfaltlarını yenilediklerini sözlerine ekledi.

Google+ WhatsApp