ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Düğün sonrası kavga: Uzman çavuş hayatını kaybetti

Düğün sonrası kavga: Uzman çavuş hayatını kaybetti

Kayseri’de düğün sonrası çıkan kavgada kız kardeşinin düğününe izin alarak gelen 26 yaşındaki Uzman Çavuş aldığı bıçak darbeleri sonucu hayatını kaybetti. Olayda yaralanan 2 kişi ise hastanede tedavi altına alındı.

BAKAN ÖZHASEKİ:   “DEPREM BÖLGESİNDE 2 AY SONRA İLK ETAPTA 40 BİN KONUT TESLİM EDİLECEK”

BAKAN ÖZHASEKİ: “DEPREM BÖLGESİNDE 2 AY SONRA İLK ETAPTA 40 BİN KONUT TESLİM EDİLECEK”

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, deprem bölgesinde 2 ay sonra ilk etapta 40 bin konutun teslim edileceğini açıkladı. İhalesi tamamlanarak yapımına başlanılan 200 bin konuttan bitenleri 2-3 ay sonra teslim etmeye başlayacaklarını ifade eden Özhaseki, “İlk etapta 40 bin konutu teslim ediyoruz. Diğerleri de peyderpey gelecek. Yani Aralık ayında o bölgelerde binlerce konutu teslim ettiğimizi görebilirsiniz.” dedi.

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR, KUVVETLİ YAĞIŞ SONRASI YOĞUN MESAİDE

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR, KUVVETLİ YAĞIŞ SONRASI YOĞUN MESAİDE

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ekipleri, il genelinde aşırı yağıştan kaynaklı sel ve su baskınlarının olumsuz etkilendiği bölgelerde çalışmalarını sürdürüyor.Kent genelinde etkili olan sağanak, hayatı olumsuz etkilerken, Büyükşehir Belediyesi vatandaşın mağdur olmaması amacıyla yoğun mesai harcıyor.

YAHYALI’DA SEL FELAKETİ SONRASI YARALAR SARILIYOR

YAHYALI’DA SEL FELAKETİ SONRASI YARALAR SARILIYOR

Kayseri’nin Yahyalı İlçesi’nde etkili olan sağanak sonrası oluşan sel yağış hayatı olumsuz etkiledi. Dün öğleden sonra başlayan sağanak yağış ilçe merkezinde sel ve taşkınlara sebep oldu. Ulaşımda aksamalara neden olan sel ve taşkınlarda bazı evler sular altında kaldı. Ekili dikili araziler büyük ölçüde zarar gördü.

Deprem sonrası valilikten açıklama

Deprem sonrası valilikten açıklama

Kayseri’nin Sarız İlçesinde Kandilli Rasathanesi verilerine göre öğlen 13:17’de 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem sonrası Kayseri Valiliği’nin yaptığı açıklamada, herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadığı ifade edildi.