ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Hafta sonu hava sağanak yağışlı

Hafta sonu hava sağanak yağışlı

Kayseri’de hava Cumartesi ve Pazar günü yağışlı olacak. Hava sıcaklığının da mevsim normalleri civarında olması bekleniyor.

BAKAN AKAR, VALİ ÇİÇEK VE BAŞKAN BÜYÜKKLIǒTAN

BAKAN AKAR, VALİ ÇİÇEK VE BAŞKAN BÜYÜKKLIǒTAN "YENİ HAVALİMANI" İNCELEMESİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte 8 milyon yolcuya hizmet etmesi hedeflenen ve yapımı hızla devam eden Kayseri Havalimanı Yeni Terminal Binası çalışmalarını yerinde inceleyip, yetkililerden son durum hakkında bilgiler aldı.

MHP’NİN Açık Hava Toplantıları Tekrar Başlıyor

MHP’NİN Açık Hava Toplantıları Tekrar Başlıyor

MHP, depremden dolayı ara verilen Adım Adım 2023; 14 Mayıs’a Doğru “Aziz Milletim Sıra Sende” Temalı Açık Hava Toplantılarına yeniden başlayacak. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

KOCASİNAN’DAN SOĞUK HAVADA SOKAK HAYVANLARI İÇİN YEMLEME ÇALIŞMASI

KOCASİNAN’DAN SOĞUK HAVADA SOKAK HAYVANLARI İÇİN YEMLEME ÇALIŞMASI

Kocasinan Belediyesi, kış mevsiminde havaların soğuk olması nedeniyle yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak ve yaban hayvanları için yemleme çalışmasını sürdürüyor. Kocasinan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin muhtelif yerlerinde bulunan 92 adet besleme noktasına haftada 5 kez düzenli olarak sokak ve yaban hayvanlarının yiyecek ihtiyacını karşılıyor. Kayseri’de Sokak hayvanları ve diğer canlıların yaşam şartlarını daha da iyileştirmek adına birbirinden önemli yatırımların hayata geçirildiğini belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, doğadaki tüm canlılara karşı sorumluluklarının olduğunu vurguladı.

KAYSERİ HAVACILIK VE UZAY KONUSUNDA MERKEZ OLACAK

KAYSERİ HAVACILIK VE UZAY KONUSUNDA MERKEZ OLACAK

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri’ye ve Türkiye’ye katkı sunacak, Kayseri tarihinin tekrar canlanmasına vesile olacak büyük bir projeyi hayata geçirmek üzere sona yaklaştıklarını söyledi. Türkiye’nin yüz akı olacak olan bir lise projesini kısa zamanda hayata geçireceklerini söyleyen Başkan Dr. Palancıoğlu, “Hayırseverimiz Mehmet Altun'un da desteğiyle Kayseri'ye Havacılık ve Uzay Lisesi'ni kazandırıyoruz.

KONTROL MERKEZİNİ DE KAPSAYAN DEPO TESİSİ, İSTANBUL HAVALİMANI METROLARININ BEYNİ OLACAK

KONTROL MERKEZİNİ DE KAPSAYAN DEPO TESİSİ, İSTANBUL HAVALİMANI METROLARININ BEYNİ OLACAK

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, şehir içi raylı sistemler ile birlikte devam eden demiryolu yatırım bütçelerinin 27 milyar dolara ulaştığını kaydederek, Türkiye Yüzyılı ile Türkiye’yi yepyeni ve tarihi başlangıca daha hazırladıklarını söyledi. Küçükçekmece (Halkalı)-Kayaşehir-Arnavutköy-İstanbul Havalimanı Metro Hattı depo sahasını tamamladıklarını belirten Karaismailoğlu, “Depo sahasıyla birlikte sinyalizasyon sisteminin kurulumunu da burada yaptık. İstanbul Havalimanı Metro hatlarının kontrol merkezi fonksiyonunu da verdiğimiz depo tesisi, aynı zamanda İstanbul havalimanı metrolarının beyni olacak” dedi.