ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

AK PARTİ’DE “CUMHUR İTTİFAKI” BULUŞMASI

AK PARTİ’DE “CUMHUR İTTİFAKI” BULUŞMASI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm ve Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen ile birlikte AK Parti Kayseri İl Başkanlığı’nda bir araya geldi.

İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN HIZLI TREN TEPKİSİ İZAHI OLMAZSA MİZAHI OLUR

İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN HIZLI TREN TEPKİSİ İZAHI OLMAZSA MİZAHI OLUR

28. Dönem İyi Parti Milletvekili adayı Kazım Yücel, Kayseri'ye bir türlü ulaşmayan hızlı tren konusunda tepkisini dile getirdi. Vatandaşın birinin ironi yaparak hızlı tren beklediğini söylediği alanda bir açıklama yapan İyi Partili Kazım Yücel, "İzahı olmazsa mizahı olur. Ya Kayseri'nin günahı ne? Her seçim döneminde Kayserilileri neden kandırıyorsunuz?Hani, nerede hızlı tren? " diye konuştu.

Saadet Partisi’nden ‘Dert Meclisi’ duvarı

Saadet Partisi’nden ‘Dert Meclisi’ duvarı

Saadet Partisi Kayseri İl Teşkilatı Cumhuriyet Meydanında stant açarak ‘Dert Meclisi’ duvarı kurdu. Gençler bu duvarda şikayetlerini yazarak Saadet Partisi Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan’a seslerini duyuracak. Önceden rezervasyon yapan gençlerden seçilen 50 kişinin ise 30 Eylül günü Milletvekili Arıkan’la bir araya geleceklerini söyleyen Saadet Partisi Melikgazi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Necmettin Emre Şahin, “Biz 30 Eylül’de milletvekilimizle birlikte yapacağımız soru-cevap faslına bütün siyasi görüşten olan kardeşlerimizi bekliyoruz” dedi.