ALTIN GRAM
Alış: TL | Satış: TL
DOLAR
Alış: TL | Satış: TL
EURO
Alış: TL | Satış: TL
ÇEYREK
Alış: TL | Satış: TL

ARAMA SONUÇLARI : 56 adet sonuç bulundu

BAŞKAN PALANCIOĞLU, KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ’NDE YAPILAN PROJELERİ İNCELEDİ

BAŞKAN PALANCIOĞLU, KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ’NDE YAPILAN PROJELERİ İNCELEDİ

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kazım Karabekir Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanı’nda devam eden çalışmaları yerinde inceledi, vatandaşların taleplerini dinledi. Mahallede devam eden okul ve sağlık ocağında inceleme yaparak son durum hakkında bilgi alan Başkan Dr. Palancıoğlu, "Mahallemiz ilçemizin nüfusu hızla artan mahallelerinden biri.

KAZIM YÜCEL BU SEFER SAMAN PAZARINDA

KAZIM YÜCEL BU SEFER SAMAN PAZARINDA

İyi Partili Kazım Yücel Kayseri'nin Kocasinan İlçesi Karpuzatan mevkiinde bulunan saman ve hayvan pazarını ziyaret etti. Saman fiyatlarından hayvan besleyenler ve saman nakliyesi yapan vatandaşlar şikâyetlerini Kazım Yücel’e anlattılar. Nakliyenin artan akaryakıt fiyatlarından kaynaklı çok yükseldiğini dile getiren saman satıcıları fiyatların artışından kendilerinin de memnun olmadıklarını nakliye fiyatlarının çok yüksek olduğunu bu nedenle saman fiyatlarında da fiyatların çok yüksek olduğunu dile getirdiler.

İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN 23 NİSAN MESAJI

İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN 23 NİSAN MESAJI

İyi Partili Kazım Yücel, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 102. kuruluş yıldönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan bir mesaj yayımladı. Kurtuluş mücadelesinde Birinci Meclisin rolüne dikkat çeken Kazım Yücel, "Tarihimizin gurur dolu sayfalarının yeni nesillerce öğrenilmesi ve Türk Devleti’nin devamını emanet edeceğimiz yeni Cumhuriyet bekçilerinin bu bilinçle yetişmesi amacıyla 23 Nisanlar, önemli birer vesiledir." dedi.

İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL RAMAZAN ÖNCESİ SEMT PAZARINI GEZDİ

İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL RAMAZAN ÖNCESİ SEMT PAZARINI GEZDİ

İyi Partili Kazım Yücel, Ramazan öncesi Sahabiye Mahallesinde kurulan semt pazarını gezdi. Vatandaşlarla ve esnafla görüşen İyi Partili Kazım Yücel, gördüğü manzara sonrası ise büyük şaşkınlık yaşadı. Sahabiye Pazarında tezgah açan bir esnaf, mühendislik okuduğunu ancak çalışmak istediğinde ise asgari ücretten 500 TL fazla maaş teklif edildiğini anlattı. Pazar esnafı, "Babam sigortasını yatırmadı. Ben üniversite okuyayım diye uğraştı ama pazarda babamın yanında gördüğünüz gibi çalışıyorum. Babam bunun için mi okuttu.Hakkımı helal etmiyorum" dedi.

 Kazım Yücel:

Kazım Yücel: "Su indirimi ve ulaşım zammını bir araya getirmek talihsizliktir"

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Meclis Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Kayseri'de su fiyatlarına KDV indirimi ve son ulaşım zammı hakkında konuştu. Belediyenin 'açık kapatmaya' çalıştığını söyleyen ve Yücel, "Suda yüzde 7 indirim ile ulaşım zammını bir araya getirmeyi bir talihsizlik kabul ediyoruz" dedi.

 KAZIM YÜCEL TAVLUSUN MAHALLESİ SAKİNLERİNİN DERDİNİ DİNLEDİ

KAZIM YÜCEL TAVLUSUN MAHALLESİ SAKİNLERİNİN DERDİNİ DİNLEDİ

İyi Partili Kazım Yücel, vatandaşın sesi olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Tavlusun Mahallesi sakinlerinin cami imamı ile ilgili şikayetlerini dinleyen Büyükşehir Belediyesi İyi Parti Gurup Başkanvekili Kazım Yücel, İyi Parti Melikgazi İlçe Başkanı Tuncer Küçük ile birlikte yine Tavlusun Mahallesine gitti. Mahalle sakinlerinin şikayetlerini dinleyen Kazım Yücel, "Tavlusun Mahalle olmuş ama hala köyü andırıyor. Belediye hizmetlerinin girmediği alanlara şahit olduk. Manzarayı görünce 'Acaba Tavlusun köy olarak mı kalsaydı?' diye de sormadan edemedik" dedi. İyi Parti Melikgazi İlçe Başkanı Küçük de SİT alanı sorunun bir an önce çözülmesini istedi.