ARAMA SONUÇLARI : 74 adet sonuç bulundu

BÜYÜKŞEHİR’İN, 8’İNCİ MUTLU EVLİLİK AKADEMİSİ KAYITLARI BAŞLADI

BÜYÜKŞEHİR’İN, 8’İNCİ MUTLU EVLİLİK AKADEMİSİ KAYITLARI BAŞLADI

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik alanında da faaliyetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda KAYMEK A.Ş. Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi’nin aile kurumunun sağlıklı bir şekilde kurulmasına destek vermek amacıyla 8’ncisini düzenleyeceği ‘Mutlu Evlilik Akademisi’ eğitimlerinin kayıtları başladı.

BÜYÜKŞEHİR KAYMEK’İN ARICILIK KURSU KAYITLARI BAŞLADI

BÜYÜKŞEHİR KAYMEK’İN ARICILIK KURSU KAYITLARI BAŞLADI

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki kültür ve mesleki eğitim kuruluşu KAYMEK, hayvancılık ve üretime destek olan kursu ile vatandaşlara hizmet veriyor. Kayseri’de arıcılık yapmak isteyen vatandaşlara yönelik kurs düzenleyen Büyükşehir, arıcılık kursu kayıtlarını başlattı.

MELMEK’TE  7-14 Yaş Arası Çocuklar İçin Kurs Kayıtları Başlıyor

MELMEK’TE 7-14 Yaş Arası Çocuklar İçin Kurs Kayıtları Başlıyor

Melikgazi Belediyesi'nin spor, bilim ve sanatı keşfetmenin mutluluğunu yaşamak isteyen çocuklara özel hazırladığı Çocuk Meclisi kurs kayıtları başladı.Okul döneminde 7-14 yaş arasındaki çocuklar için "Çocuk Meclisi" kurs kayıtlarının başladığını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, "MELMEK’te tamamen ücretsiz olan kurs kayıtlarımız başladı.

BÜSAM ŞEHİR AKADEMİ 2023 GÜZ DÖNEMİ KAYITLARI BAŞLADI

BÜSAM ŞEHİR AKADEMİ 2023 GÜZ DÖNEMİ KAYITLARI BAŞLADI

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin düşünce ve fikir hayatına katkı sunmak amacıyla kurulan ve binlerce vatandaşa dokunan BÜSAM bünyesindeki Şehir Akademi’de 2023 Güz dönemi kayıtları başladı.Büyükşehir Belediyesi, her alanda ve her yaşta hayat boyu öğrenmeye özel önem veren Dr. Memduh Büyükkılıç başkanlığında kültür, sanat ve eğitim alanında etkin ve kaliteli hizmetlerine aralıksız devam ediyor.

MELMEK KURS KAYITLARI BAŞLADI

MELMEK KURS KAYITLARI BAŞLADI

Melikgazi Belediyesi Meslek Edindirme kurslarının 2023- 2024 eğitim yılı ilk dönem kayıtları başladı.MELMEK kapsamında açılan kurslarda ilk dönemde yaklaşık 30 alan ve 80 branşta eğitim verilecek. Kurs kayıtlarının başladığını duyuran Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Birçok mahallemizde yer alan sosyal tesislerimizde verdiğimiz farklı branşlardaki kurslarımıza katılım her dönem daha da artıyor.