ARAMA SONUÇLARI : 107 adet sonuç bulundu

MELİKGAZİ BELEDİYESİ PAZARYERLERİNDE BAKIM ONARIM YAPIYOR

MELİKGAZİ BELEDİYESİ PAZARYERLERİNDE BAKIM ONARIM YAPIYOR

Melikgazi Belediyesi, vatandaşlara ve esnaflara daha konforlu bir alışveriş imkânı sunmak amacıyla pazar yerlerinde bakım, onarım ve tadilat çalışmaları yapıyor. Ayrıca pazar yerlerinin çizgilerini yenileyerek pazar esnafının tezgâhlarını tertip ve düzen içinde açmaları sağlanıyor.

BÜYÜKŞEHİR HAYVANAT BAHÇESİ SAKİNLERİNE KIŞA ÖZEL BAKIM

BÜYÜKŞEHİR HAYVANAT BAHÇESİ SAKİNLERİNE KIŞA ÖZEL BAKIM

Anadolu Harikalar Diyarı içerisinde yer alan, 150 tür ve 1600 hayvana ev sahipliği yapan Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’ndeki misafirler kış aylarında da özenle korunup, besleniyor. Büyükşehir Belediyesi ekiplerince hayvanların kış şartlarını daha konforlu geçirmeleri için gerekli tüm tedbirler alındı.

OKUL, CAMİ VE ASM’LERDE  4 MİLYON LİRALIK BAKIM ONARIM

OKUL, CAMİ VE ASM’LERDE 4 MİLYON LİRALIK BAKIM ONARIM

Geçtiğimiz gün yeni yılın ilk toplantısını yapan belediye meclisi, Talas Belediyesinin 2022’de gerçekleştirdiği cami, okul ve aile sağlığı merkezi gibi yerlerin bakım onarım işlerini sürdürme kararı aldı. İlçe genelinde birçok alanda hizmetlerine devam eden Talas Belediyesi, okul, cami ve aile sağlığı merkezi başta olmak üzere birçok kurumun ihtiyaçlarını gidererek vatandaşların daha konforlu ve uygun ortamlarda hizmet almalarına imkan sağladı.

TALAS'A YAŞLI BAKIM MERKEZİ

TALAS'A YAŞLI BAKIM MERKEZİ

Mülkiyeti Talas Belediyesine ait arsa üzerine hayırsever iş insanı Refik Aydoğan tarafından yaptırılacak Hanım-Hidayet Aydoğan Yaşlı Bakım Merkezi için protokol imzalandı.

TALAS’IN OKULLARINA  2 MİLYON LİRALIK BAKIM ONARIM

TALAS’IN OKULLARINA 2 MİLYON LİRALIK BAKIM ONARIM

Talas Belediyesi’nin ilçe genelindeki okullara yönelik olarak başlatmış olduğu bakım onarım ve tadilat çalışmaları hızla sürüyor. Program kapsamında ilçedeki okullarda çevre düzenlemesiyle birlikte iç ve dış yenilemeleri gerçekleştiriliyor.İlçedeki 13 okulda başlatılan çalışma kapsamında çevre düzenlemesi, çatı tadilatı, dış cephe yalıtımı ve boyanması, iç bölümlerin boyanması ile tuvalet ve lavaboların yenilenmesi gibi işler yapılıyor.