Gelecek Partisi Kayseri İl Başkanı Av. Zülküf Arslan, Milletvekilliği Aday Adaylığını Açıkladı.

Gelecek Partisi Kayseri İl Başkanı Av. Zülküf Arslan, Milletvekilliği Aday Adaylığını Açıkladı.

12 Şubat 2020’de Gelecek Partisi Kayseri Kurucu İl Başkanı olarak atanan ve 6 Eylül 2020’deki İl Kongresinde İl Başkanlığına seçilen Av. Zülküf Arslan, 14 Mayıs’ta yapılacak milletvekili seçimleri için aday adaylığını açıkladı.

Ülkenin karamsarlığa boğulduğu, herkesin içine kapanarak “bizim adımıza gür bir sesle haykıracak kimse yok mu?” dediği bir dönemde cesaretle ve samimiyetle “Biz varız, biz varsak Kayseri’mizin ve Türkiye’mizin Geleceği vardır.” anlayışı ile İl Başkanlığı görevini üstlendiğini vurgulayan ARSLAN, Gelecek Çınarı’nın gölgesinde büyük bir onurla yürüttüğü siyaset yolculuğunda artık yeni hedeflere yelken açma vaktinin geldiğini belirtti.

İl Başkanı olarak sadece iktidarı eleştirmek için muhalefet yapmadıklarını, eleştirdikleri her hususta milletimize alternatif çözüm yollarını da sunduklarını ve gösterdiklerini vurgulayan ARSLAN, Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU ve Parti Yöneticileri ile yaptığı istişareler sonucunda aziz şehrimize hizmet amacıyla milletvekili adaylığı kararını aldığını ve aday adaylığı başvurusu yaptığını belirtti. Parti kaynaklarından edinilen bilgiye göre İl Başkanı ARSLAN ile birlikte Kayseri Teşkilat Başkanı Cumali TOSUN, İdari ve Mali İşler Başkanı Erol İLHAN, Melikgazi İlçe Başkanı Muhammed TOSUN ve çok sayıda parti üyesi de milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Otoriter yolsuzluk düzeni ve liyakatsiz iktidar yüzünden önce demokrasimizin, sonra ekonomimizin ve son olarak da maalesef güzel ülkemiz ve aziz milletimizin enkaz altında kaldığı bir dönemde kara bulutları dağıtmak için milletvekilliğine talip olduğunu dile getiren ARSLAN, Gelecek Partisi Genel Başkanı DAVUTOĞLU ve Kayseri Barosu Eski Başkanı, Gelecek Partisi Adalet Politikaları Başkanı Ali AYDIN başta olmak üzere bu süreçte kendisine destek veren Gelecek kadrolarına ve Kayserili vatandaşlarımıza teşekkür etti.

Kendini saraylara ve sırça köşkere kapatan iktidarın halktan ve halkın gündeminden koptuğunu, bu milletin gönlünden düştüğünü hatırlatan ARSLAN, herkesin ve her kesimin söz hakkına sahip olduğu, her açıdan güçlü, huzurlu, demokrat ve müreffeh bir Kayseri ve aydınlık bir Gelecek için hemşerilerimize hizmet etmeye devam edeceğini vurguladı.

Bugüne kadar arkasında sermaye gücü veya devlet gücü olmadan, herhangi bir makam, mevki olmadan sadece yiğit ve cesur Gelecek kadroları ile Kayseri’yi adım adım, sokak sokak, mahalle mahalle dolaştıklarını ve vatandaşın Millet İttifakı’ndan büyük bir beklenti içinde olduğunu dile getiren ARSLAN, sorunları çözme iradesi gösterenlere milletimizin teveccüh edeceğine inandığını ve bu gayret ve inançla Sn Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı ve Millet İttifakı’nın güçlü olduğu bir Millet Meclisi çatısı altında vatandaşımıza hizmet etmeye devam edeceklerini vurguladı. ARSLAN, son olarak "Makamlar gelir geçer; gücü, zenginliği kaybedebilirsiniz, sonra tekrar kazanırsınız; ama asla ümidimizi ve vicdanımızı kaybetmeyeceğiz. İnşallah güzel günler Kayserimizin ve Türkiyemizin olacaktır." dedi.

Google+ WhatsApp