ARAMA SONUÇLARI : 20 adet sonuç bulundu

TOKİ'den erken ödeme indirimi kampanyası!

TOKİ'den erken ödeme indirimi kampanyası!

TOKİ'nin erken ödeme indirimi kampanyasının ayrıntıları açıklandı. TOKİ ödemesi devam eden vatandaşlar yüzde 25 peşin ödeme indirimi alabilecek. 23 Eylül'de başlayacak olan kampanya başvuruları 19 Ekim'e kadar sürecek.

KDV İNDİRİMİNE KAYSERİ OSB DE KATILDI

KDV İNDİRİMİNE KAYSERİ OSB DE KATILDI

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu, su fiyatlarında indirim uygulamasına Kayseri OSB’nin de katıldığını açıkladı. İmamoğlu, sudaki KDV oranını yüzde 8’den yüzde 1’e çektiklerini dile getirdi.

 Kazım Yücel:

Kazım Yücel: "Su indirimi ve ulaşım zammını bir araya getirmek talihsizliktir"

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Meclis Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Kayseri'de su fiyatlarına KDV indirimi ve son ulaşım zammı hakkında konuştu. Belediyenin 'açık kapatmaya' çalıştığını söyleyen ve Yücel, "Suda yüzde 7 indirim ile ulaşım zammını bir araya getirmeyi bir talihsizlik kabul ediyoruz" dedi.

KDV indiriminin ardından ete 10 TL indirim

KDV indiriminin ardından ete 10 TL indirim

Türkiye Kasaplar Federasyonu Başkan Vekili Osman Yardımcı, “Biz sözümüzün ardında durarak 7 TL olan indirimi bir kilo ette 10 TL olarak uyguladık. Kıymayı 120 TL’den, 110 TL’ye kuşbaşı 130 TL’den, 120 TL’ye düşürdük. Şu anda Türkiye’ye dışarıdan et gelmiyor. Ama içeride dolaşım var. Et çok. İsteyen varsa biz onlara gönderelim. Ramazan öncesinde ete zam olacağını sanmam” ifadelerine yer verdi.

TALAS’TA KDV İNDİRİMİNE SIKI DENETİM

TALAS’TA KDV İNDİRİMİNE SIKI DENETİM

Talas Belediyesi, gıda maddelerinden alınan Katma Değer Vergisi (KDV)’nde gerçekleşen yüzde 7’lik indirimin ardından, ilçe genelindeki marketler başta olmak üzere gıda ve alışveriş yerlerinde fiyat denetimleri gerçekleştirdi.

Aydemir'den 'KDV' indirimi talebi

Aydemir'den 'KDV' indirimi talebi

Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Altan Aydemir, lokantalardaki KDV oranının yüzde 8’e çıkarılmasının erken olduğunu söyleyerek, esnafın rahat bir nefes alması için oranın yüzde 1’e yeniden indirilmesi gerektiğini söyledi.