ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

 Hafta sonu sıcaklıklara dikkat!

Hafta sonu sıcaklıklara dikkat!

Kayseri’de hafta sonu yüksek sıcak havanın hakim olması bekleniyor. Meteoroloji tarafından yapılan uyarılarda ise kronik rahatsızlığı olanlar, yaşlılar ve çocuklar başta olmak üzere vatandaşların günün en sıcak saatleri olan 11:00 ile 16:00 saatleri arasında dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

KADINLAR MATİNESİNDE BU HAFTA EREN FİLMİ GÖSTERİLDİ

KADINLAR MATİNESİNDE BU HAFTA EREN FİLMİ GÖSTERİLDİ

Talas Belediyesi’nin yıl boyunca sürecek “Festival Talas 100. Yıl Etkinlikleri” kapsamında başlattığı ve bu hafta ikincisi gerçekleştirilen kadınlar matinesinde “Kesişme: İyi Ki Varsın Eren” filmi kadınlar buluştu. Programa kadınlar ilgisi büyük oldu.

Hafta sonu sıcaklıklara dikkat!

Hafta sonu sıcaklıklara dikkat!

Kayseri’de hafta sonu yüksek sıcak havanın hakim olması bekleniyor. Meteoroloji tarafından yapılan uyarılarda ise kronik rahatsızlığı olanlar, yaşlılar ve çocuklar başta olmak üzere vatandaşların günün en sıcak saatleri olan 11 ile 16 saatleri arasında dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR;

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR; "TÜM VATANDAŞLARIMIZI, HAFTA SONU KAYSERİ'NİN DENİZİ KUŞÇU'YA BEKLİYORUZ"

Kocasinan Belediyesi, şehrin sosyal hayatına renk katmak ve Kayseri’de amatör olta balıkçılığını yaygınlaştırmak amacıyla Kuşçu Marina'da hafta sonu düzenleyeceği ‘Geleneksel Olta Balıkçılığı Günleri’ etkinliğinin hazırlıklarını sürdürüyor. Etkinliğe tüm Kayserilileri davet eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri’de sosyal hayatı renklendirmek, zenginleştirmek ve alternatifleri artırmak için bir dizi etkinlik hazırladıklarını vurguladı.

Hafta sonu da sıcaklıklar devam edecek

Hafta sonu da sıcaklıklar devam edecek

Kayseri’de hafta sonu havanın az bulutlu ve açık geçmesi bekleniyor. Hava sıcaklıklarının da mevsim normallerinin civarında seyredeceği tahmin ediliyor.