ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

KUMSMALL AVM’DE HAFTA SONU ETKİNLİKLERİNE YOĞUN İLGİ

KUMSMALL AVM’DE HAFTA SONU ETKİNLİKLERİNE YOĞUN İLGİ

Kumsmall Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Tarla Kumsmall’da hafta sonu etkinlikleri yoğun ilgi gördüğünü belirterek: “Yıl sonu etkinlikleri hareketliydi, 542 bin kişi katıldı. Kayseri bu konuda etkinliklere pandemi dönemindeki kısıtlamalardan dolayı yoğun ilgi oluyor. Bu yoğunluk ve ilgiyi AVM yönetimi ve esnafı olarak görmekten mutluluk duyuyoruz. Kumsmall AVM hem Türkiye’nin hem Kayseri’nin gururu olan çok büyük bir yatırım. Zaman geçtikçe çok daha güzel gelişmeler oluyor. Hem halkımız hem basın kuruluşlarımız hem de siyasilerimiz buraya ilgi gösteriyorlar.” dedi. Başkan Tarla Kumsmall AVM’nin Kayseri’nin parlayan yıldızı olduğunu belirterek şunları söyledi: “Gelecekte burası mobilyanın finans merkezi olacak, bunun böyle olacağını hep iddia ediyorum. Mobilya denilince insanlar tabii ki her sene mobilya yenilemiyorlar fakat gördükçe değiştiriyor ve eşine dostuna tavsiye ediyorlar. Böyle sıcak ve güzel bir mekanda ailecek gezebiliyor, alışverişini yapabiliyor, yemeklerini yiyebiliyor ve çocukların eğlendiriyorlar. Bu modern tesis içerisinde mobilyalarını da alabiliyorlar.”

Yüz yüze eğitime bir haftalık aradan sonra devam

Yüz yüze eğitime bir haftalık aradan sonra devam

Okullar bir haftalık ara tatilinden sonra pazartesi günü yüz yüze eğitime yeniden başlıyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “22 Kasım 2021 tarihi itibarıyla 850 bin sınıftan sadece 66’sı kapalı olacak. Diğer tüm sınıflar yüz yüze eğitime devam edecek” dedi.

KIZILAY HAFTASINDA ALİ DAĞINA  YÜZLERCE MEYVE AĞACI

KIZILAY HAFTASINDA ALİ DAĞINA YÜZLERCE MEYVE AĞACI

Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında Talas Belediyesi ve Türk Kızılayı Talas Şube Başkanlığı tarafından organize edilen programla Ali Dağı’na yüzlerce meyve fidanı dikildi. Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın yanı sıra Kızılay Kayseri Şube Başkanı Cafer Beydilli, önceki başkanlardan Ayhan Uzandaç, İlçe Müftüsü Bünyamin Turgut, Kızılay Talas Şube Başkanı Ünal Yüksel, Talas Esnaf Odaları Başkanı Alaaddin Kayabaşı ile çok sayıda Kızılay gönüllüsünün katılımıyla düzenlenen etkinlik şenlik havasında geçti.

Amatör’de 2. haftanın hakemleri açıklandı

Amatör’de 2. haftanın hakemleri açıklandı

Kayseri Süper Amatör Küme A ve B Grupları 2. haftasında düdük çalacak hakemler açıklandı. Kayseri Süper Amatör Küme’de 2021-2022 sezonu geçtiğimiz hafta oynanan müsabakalar ile başladı.