ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Başkan Odakır’dan Zabıta Haftası mesajı

Başkan Odakır’dan Zabıta Haftası mesajı

Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Şeyhi Odakır, 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, “Zabıta Teşkilatı 197’nci yaşını kutluyor. Esnaf ve sanatkâr dostu Kayserimizin esnaf ve sanatkâr dostu Zabıta Teşkilatı personellerinin Zabıta Haftası’nı kutluyorum” dedi.

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, ZABITA HAFTASINI KUTLADI

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, ZABITA HAFTASINI KUTLADI

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Zabıta teşkilatlarının 197. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 1-7 Eylül Zabıta Haftası'nı kutlayan Başkan Çolakbayrakdar, mesajında; “Toplumun huzuru için çalışan Zabıta ekibimiz, aynı zamanda belediyenin görünen yüzüdür ve şehrin huzuruna katkı sağlamaktadır” dedi.

TALAS’TA HAFTA SONU KIŞA HAZIRLIK GÜNLERİ VAR

TALAS’TA HAFTA SONU KIŞA HAZIRLIK GÜNLERİ VAR

Talas Belediyesi tarafından “Talas’ta Kış Hazırlıkları” adıyla düzenlenen organizasyon hafta sonu start alıyor. Bu yıl 2-10 Eylül 2023 tarihleri arasında “Festival Talas 100. Yıl Etkinlikleri” kapsamında gerçekleştirilecek kışa hazırlık günlerinde yine salçalar kaynayacak, turşular kurulacak, makarnalar kesilecek.

Hafta sonu hava az bulutlu

Hafta sonu hava az bulutlu

Kayseri’de hafta sonu havanın az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıklarının ise sıcaklıklarının mevsim normalleri civarında olması bekleniyor.

80 HAFTA ŞEFFAF ODA

80 HAFTA ŞEFFAF ODA

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın tarafından Türkiye’de ilk olarak 2022 yılı Ocak ayında başlatılan Şeffaf Oda’da Başkanla Baş Başa uygulaması, 80. haftayı geride bıraktı. Uygulamayla ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Yalçın, Türkiye’ye örnek olan bir çalışma yürüttüklerini söyleyerek “Burada 80. kez hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz.