ARAMA SONUÇLARI : 72 adet sonuç bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'yi hep birlikte büyütecek, 2053 vizyonuna hazırlayacağız'

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'yi hep birlikte büyütecek, 2053 vizyonuna hazırlayacağız'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Önümüzde öyle büyük bir hedef var ki, hiçbir bireysel, siyasi, ideolojik, sosyal ve ekonomik çıkar kaygısı bunun önüne geçemez. Türkiye’yi dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına sokmaktan, Türk milletini muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmaktan daha büyük bir ideal, daha büyük bir ülkü, daha büyük bir onur olabilir mi? Bizim mücadelemizin tek gayesi işte budur” dedi.

ÖZHASEKİ: “KAYSERİLİLER, MEMDUH BEY VE İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARIMIZI HEP İŞ BAŞINDA GÖRDܔ

ÖZHASEKİ: “KAYSERİLİLER, MEMDUH BEY VE İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARIMIZI HEP İŞ BAŞINDA GÖRDܔ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın da katıldığı toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kayseri ziyaretini değerlendirdi. Belediye yatırımlarından da bahseden Özhaseki, “Kayserili hemşehrilerimiz, Memduh Bey ve ilçe belediye başkanlarımızın tamamını hep iş başında çalışırken gördüler” dedi.

Mehmet Özhaseki: “Kayseri’deki projelerin hepsinin arkasında Cumhurbaşkanımız var”

Mehmet Özhaseki: “Kayseri’deki projelerin hepsinin arkasında Cumhurbaşkanımız var”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 23 Temmuz Cumartesi günü Kayseri’ye gelmesi ile ilgili basın toplantısı düzenledi. Özhaseki konuşmasında, yaklaşık 54 milyar TL’lik bir açılış yapılacağını söyleyerek, “Kayseri’deki projelerin hepsinin arkasında Cumhurbaşkanımız var” dedi.

"15 TEMMUZ RUHU HEP DİRİ TUTULACAKTIR"

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Millî Birlik Günü'nde bir mesaj yayımlayarak, "Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü parçalamaya yönelik FETÖ/PDY terör örgütü tarafından 15 Temmuz 2016 tarihinde hain darbe girişimi başlatılmış, aziz milletimiz kararalı duruşu sayesinde, hain girişim sonuçsuz kalmıştır." dedi.

17 PARK,100 BİN AĞAÇ,100 BİN ÇİÇEK, 75 BİN SÜS BİTKİSİ, DAHA YEŞİL BİR TALAS İÇİN HEPSİ

17 PARK,100 BİN AĞAÇ,100 BİN ÇİÇEK, 75 BİN SÜS BİTKİSİ, DAHA YEŞİL BİR TALAS İÇİN HEPSİ

Talas Belediyesi, 2021 yılında park bahçe ve yeşil alan çalışmalarıyla göz doldurdu. Yıl içinde yapılan çalışmalarla 100 bin metrekare yeni yeşil alan oluşturulurken kişi başına düşen yeşil alan miktarı da 9,8 metrekareye yükseltildi.2021 yılı içerisinde 100 bin metrekare yeşil alan ve 17 yeni park yaparak kişi başına düşen yeşil alan miktarını 9,8 metrekareye çıkardıklarını ifade eden Başkan Yalçın, 100 ağaç, 75 bin çalı ve süs bitkisi ile 100 bin adet mevsimlik ve çok yıllık çiçek diktiklerini söyledi.

TALAS'TA HİZMET KALİTESİ HEP YÜKSEK

TALAS'TA HİZMET KALİTESİ HEP YÜKSEK

Talas Belediyesi’nin vatandaşlara sunduğu hizmetin kalitesini artırmak amacıyla her yıl Türk Standartları Enstitüsü (TSE) TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında yapılan iç tetkik toplantısı başladı. Belediye Meclis Salonu’nda yapılan bilgilendirme toplantısına Talas Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Güngör, birim müdürleri ve tetkik görevlileri katıldı.

TALAS’IN KALİTE STANDARDI HEP ÜST SEVİYEDE

TALAS’IN KALİTE STANDARDI HEP ÜST SEVİYEDE

Talas Belediyesi’nin vatandaşlara sunduğu hizmetin kalitesini artırmak amacıyla her yıl Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Kayseri Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standardı dış tetkiki başladı. Tetkik öncesi Meclis Salonu’nda birim müdürlerine yönelik bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Talas Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Güngör, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da TSE tarafından yapılan tetkike bu toplantıyla başlamış olacağız. Bölge müdürlüğü yetkililerimizin yaptığı çalışmayla iş akışımızı, standartla alakalı yürüttüğümüz görevleri özümsedik. Belediyecilik hizmetlerini hızlı yürüttüğümüz sırada ara ara atladığımız noktalar olabiliyor. Bunları bize tekrar hatırlatmak ve belediyemizin bu standartta daha ileri noktalara ulaşmasını sağlamak amacıyla bu işlem yapılıyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bu denetimden çok memnun olduğumuzu ifade etmek istiyorum.” dedi.