ALTIN GRAM
Alış: 464,38 TL | Satış: 468,36 TL
DOLAR
Alış: 7.5720 TL | Satış: 7.5857 TL
EURO
Alış: 8.9430 TL | Satış: 8.9591 TL
ÇEYREK
Alış: 753,13 TL | Satış: 768,50 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Melikgazi de Wifi hizmeti

Melikgazi de Wifi hizmeti

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi belediyesince vatandaşlarımızın yoğun olduğu park, sosyal ve spor ile pazar yerlerinin bulundu alanlarda WİFİ hizmeti sunduklarını ve her geçen gün alan genişletmesi yaptıklarını söyledi.

"Hizmet ve Yatırımı Gören Şartlı Bağışta Bulunuyor"

Son aylarda Melikgazi Belediyesine vatandaşların ŞARTLI BAĞIŞ taleplerine bir artış olduğunu hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, şartlı bağış talebindeki artışın Melikgazi Belediyesine güven, tarafsızlık ve samimi hizmet sunulmasının büyük etkisi olduğunu söyledi.

Hizmet içi eğitim semineri

Hizmet içi eğitim semineri

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, belediyede görev yapan Kalorifer kazanı ve kombileri cihaz kullanan görevlilere yeni yasa ve yönetmelikler ile gelişen teknolojiler konusunda hizmet içi eğitim semineri verildiğini söyledi.

Büyük Yatırım, Hızlı Hizmet

Büyük Yatırım, Hızlı Hizmet

Başkan Çelik’in büyük önem verdiği projelerden Hulusi Akar Bulvarı’nda ikinci etabında da gidiş istikameti tamamlandı.

‘Yeni Kocasinan’ İçin Kırsal Mahallerde Hizmet Atağı

‘Yeni Kocasinan’ İçin Kırsal Mahallerde Hizmet Atağı

Yenilik rüzgarlarıyla her mahalleye hizmetler kazandıran Kocasinan Belediyesi, 2018 yılının ilk 8 ayında kırsal mahallelerde toplam 50 kilometre stabilize yol ve 6 bin metrekare kilit parke çalışması gerçekleştirdi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, alt yapı, üst yapı, yol, kaldırım, çevre düzenlemesi ve sosyal tesis gibi çalışmalarla kırsal mahalleleri de cazibe merkezi haline getirerek, ‘Yeni Kocasinan’ı şekillendiriyoruz” dedi.

Dua Alan Projenin Bayram Hizmeti

Dua Alan Projenin Bayram Hizmeti

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in büyük önem verdiği “Yaşlılara Evde Sosyal Destek Hizmeti” projesi her yönüyle takdir toplamaya ve dua almaya devam ediyor.

Büyükşehir'den Tercih Hizmeti

Büyükşehir'den Tercih Hizmeti

Büyükşehir Belediyesi, öğrencilere ve ailelerine Yükseköğretim Kurumlarına giriş için “tercih” hizmeti veriyor.

1 Milyonluk Katı Atık Transfer Tesisi Hizmete Girdi

1 Milyonluk Katı Atık Transfer Tesisi Hizmete Girdi

Hacılar Belediyesi, İlçede katı atıkların toplanmasında daha etkin bir faaliyet yürütmek ve daha temiz bir çevre için yapımını gerçekleştirdiği, Katı Atık Transfer İstasyonunu faaliyete geçirdi. Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, istasyon sayesinde Belediye olarak yılda yaklaşık 500 Bin liralık tasarruf sağlanacağını söyledi.

“Milli İrade Yatırım Ve Hizmete Devam Dedi”

“Milli İrade Yatırım Ve Hizmete Devam Dedi”

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi sonrası yaptığı açıklamada, vergisini ödeyen ve bunun karşılığında hizmet alan ve yatırımları gören milli iradenin her zaman olduğu gibi son kararını verdiğini kaydetti.

Kocasinan’da 24 Saatte Hizmet Rekoru

Kocasinan’da 24 Saatte Hizmet Rekoru

Kocasinan Belediyesi, Kayseri’nin en işlek yerlerinden biri olan Sahabiye Mahallesi Ahmet Paşa Caddesi’ni 24 saat içerisinde yenileyerek, vatandaşların hizmetine sundu.