ALTIN GRAM
Alış: 338,26 TL | Satış: 341,16 TL
DOLAR
Alış: 6.5696 TL | Satış: 6.5815 TL
EURO
Alış: 7.2107 TL | Satış: 7.2237 TL
ÇEYREK
Alış: 548,52 TL | Satış: 559,72 TL

Kategori : Kayseri

VEKİL ERSOY HALKIN SESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR!

VEKİL ERSOY HALKIN SESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR!

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, koronavirüs (covid-19) salgını nedeniye zor durumda olan esnaf, iş adamları ve sanayiciler için bağlı oldukları Ticaret Odaları, Sanayi Odaları ve Ticaret Borsaları’nın 2020 yılı aidatının bir yıl için tahsil edilmemesini Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’ndan talep etti.

TIR TIR GELDİ, TEK TEK DİKİLDİ

TIR TIR GELDİ, TEK TEK DİKİLDİ

Melikgazi İlçesini ağaçlandırarak 2020 yılında ağaçlandırmada altın yıl ilan edecek olan Melikgazi Belediyesi ilçenin farklı yerlerine farklı türdeki ağaçları dikmeye devam ediyor.

Bilim Kurulu üyesi Çelik'ten, ATM uyarısı

Bilim Kurulu üyesi Çelik'ten, ATM uyarısı

SAĞLIK Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. İlhami Çelik, "ATM ve bina girişlerindeki kapı şifreleri gibi yerlere dokunduktan sonra elimizi, ağzımıza ve gözümüze götürmeyelim. Mutlaka eller hemen yıkanmalıdır" dedi.

Kamuya 6 bin 219 ilave atama

Kamuya 6 bin 219 ilave atama

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, 62 kamu kurum ve kuruluşuna, 6 bin 219 ilave atama yapılacağını duyurdu.

ALPARSLAN PARKI YENİLENİYOR

ALPARSLAN PARKI YENİLENİYOR

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Alparslan Parkı’nda yeni çalışma başlattıklarını belirterek, parkın daha işlevsel hali ile bölgeye yeni bir misyon katacağını söyledi.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ 5 MAAŞINI BAĞIŞLADI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ 5 MAAŞINI BAĞIŞLADI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Türkiye’de bugüne kadar başlatılan en önemli ve en anlamlı kampanyalardan birisi olan Milli Dayanışma Kampanyası’na destek verdi. Başkan Büyükkılıç, kampanyaya 5 maaşını bağışlayarak katıldı.

BAŞKAN BÜYÜKKILIǒTAN “SU” AÇIKLAMASI

BAŞKAN BÜYÜKKILIǒTAN “SU” AÇIKLAMASI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, su ücretlerindeki 2020 yılı fiyat güncellemesini Temmuz ayına kadar ertelediklerini belirterek, tüm abonelerin 2019 yılı fiyat tarifesinden suyu kullanabileceklerini açıkladı.

BAŞKANLARIN

BAŞKANLARIN "SAĞLIK" ZİRVESİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, koronavirüs salgınının önlenmesi ve alınan tedbirlerle ilgili belediye başkanları ile bir toplantı yaptı. Toplantıda, Melikgazi, Kocasinan, Talas ve Hacılar Belediye Başkanları hazır bulunurken, diğer ilçe belediye başkanları telekonferansla katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, 17 belediye başkanının el ele ve dayanışma içinde, resmi kurum ve kuruluşları ile işbirliği yaparak hiçbir aksaklığa meydan vermemek için çalıştığını söyledi.

PKK'ya üst düzey darbe; Nazife Bilen etkisiz hale getirildi

PKK'ya üst düzey darbe; Nazife Bilen etkisiz hale getirildi

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Irak'ın kuzeyindeki Kandil bölgesine düzenlediği operasyonda, terör örgütü PKK'nın en üst karar alma organlarından sözde KCK Önderlik Komitesi ve Yürütme Konseyi üyesi 'Hacer Hilal' kod adlı Nazife Bilen etkisiz hale getirildi.