ALTIN GRAM
Alış: 451,67 TL | Satış: 455,54 TL
DOLAR
Alış: 7.2865 TL | Satış: 7.2996 TL
EURO
Alış: 8.5658 TL | Satış: 8.5813 TL
ÇEYREK
Alış: 732,41 TL | Satış: 747,36 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Hisarcık Spor Kompleksi Hizmete Açıldı

Hisarcık Spor Kompleksi Hizmete Açıldı

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Hisarcık Erciyes Mahallesinde yapımı tamamlanan Spor Kompleksi’nin düzenlenen tören ile hizmete açıldığını söyledi.

“Cenaze Hizmetleri Kursu” Açıldı

“Cenaze Hizmetleri Kursu” Açıldı

Melikgazi Belediyesi semt merkezilerinde düzenlenen ücretsiz kurslar çok sayıda vatandaşın meslek sahibi olmasını sağlayarak istihdama katkı gerçekleştiriliyor.

Gazilere Özel Hizmet

Gazilere Özel Hizmet

19 Eylül Gaziler günü nedeni ile bir mesaj yayınlayan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, vatan uğruna savaşan gazilerimizin her gün hatırlanması gerektiğini vurguladı.

820 Öğrenci Servisi Hizmet Veriyor

820 Öğrenci Servisi Hizmet Veriyor

2018-2019 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte servisçiler de iş başı yaptı. Kayseri Minibüsçüler ve Servis İşletmeleri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Ay, kentte 820 servisin hizmet vereceğini açıkladı.

Melikgazi de Wifi hizmeti

Melikgazi de Wifi hizmeti

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi belediyesince vatandaşlarımızın yoğun olduğu park, sosyal ve spor ile pazar yerlerinin bulundu alanlarda WİFİ hizmeti sunduklarını ve her geçen gün alan genişletmesi yaptıklarını söyledi.

"Hizmet ve Yatırımı Gören Şartlı Bağışta Bulunuyor"

Son aylarda Melikgazi Belediyesine vatandaşların ŞARTLI BAĞIŞ taleplerine bir artış olduğunu hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, şartlı bağış talebindeki artışın Melikgazi Belediyesine güven, tarafsızlık ve samimi hizmet sunulmasının büyük etkisi olduğunu söyledi.

Hizmet içi eğitim semineri

Hizmet içi eğitim semineri

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, belediyede görev yapan Kalorifer kazanı ve kombileri cihaz kullanan görevlilere yeni yasa ve yönetmelikler ile gelişen teknolojiler konusunda hizmet içi eğitim semineri verildiğini söyledi.

Büyük Yatırım, Hızlı Hizmet

Büyük Yatırım, Hızlı Hizmet

Başkan Çelik’in büyük önem verdiği projelerden Hulusi Akar Bulvarı’nda ikinci etabında da gidiş istikameti tamamlandı.