ALTIN GRAM
Alış: 274,72 TL | Satış: 274,87 TL
DOLAR
Alış: 5.7982 TL | Satış: 5.8086 TL
EURO
Alış: 6.4267 TL | Satış: 6.4383 TL
ÇEYREK
Alış: 439,54 TL | Satış: 449,41 TL

Kategori : Güncel

SİGARADA STANDART PAKET DÖNEMİ

SİGARADA STANDART PAKET DÖNEMİ

Sigara ve Tütün ürünleri yarından itibaren standart paketlerde satışa sunulacak. Piyasalardaki mevcut sigara paketleri ise 1 Ocak’tan itibaren satılamayacak

Escarus Dünya Kadın Hakları Gününde “Sürdürülebilir Kalkınma İçin Eşitlik” Diyor

Escarus Dünya Kadın Hakları Gününde “Sürdürülebilir Kalkınma İçin Eşitlik” Diyor

Sürdürülebilirlik ve kapsayıcı kalkınmaya destek yönünde kadın istihdamının desteklenmesi ve toplumsal cinsiyet eşitliği, alanlarında projeler yürüten Escarus (TSKB Sürdürülebilirlik Danışmanlığı A.Ş.), “5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü”nde, sürdürülebilir kalkınma için fırsat eşitliğinin önemine vurgu yapıyor. Escarus Genel Müdürü Dr. Kubilay Kavak “Günümüzde büyük kurumsal şirketlerin kadın dostu uygulamalar anlamında önemli adımlar attıklarını gözlemliyoruz. Bunun bir adım ötesi tedarik zincirlerinin de fırsat eşitliği ve kadın dostu çalışma ortamı anlamında güçlendirilmesidir. Escarus olarak Anadolu’nun çeşitli bölgelerinde projeler gerçekleştiriyor ve tedarik zincirinde toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda farkındalığı ve somut iş sonuçlarını artırmayı hedefliyoruz” dedi.

Yataş’tan 29 Gün Uyku Festivali

Yataş’tan 29 Gün Uyku Festivali

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş’ta yılın son kampanyası başlıyor. 3-31 Aralık tarihleri arasında düzenlenen 29 Gün Uyku Festivali Kampanyası ile tüm yatak, baza ve başlıklarda yüzde 70’e varan indirim fırsatı Yataş mağazalarında sizleri bekliyor.

İhbara giden polis ekibine EYP'li tuzak

İhbara giden polis ekibine EYP'li tuzak

Mardin'de bir olay ihbarına giden polis ekiplerini taşıyan zıhlı aracın geçişinde teröristler tarafından yola döşenen El Yapımı Patlayıcı (EYP) uzaktan kumanda ile patlatıldı. EYP'li saldırıda zırhlı araç içerisinde bulunan 2 polis memuru hafif yaralanırken, kaçan teröristlerin yakalanması için bölgede geniş kapsamlı operasyon başlatıldı

Bakan Soylu: “Önümüzdeki hafta 11 Fransız DEAŞ'lıyı ülkelerine gönderiyoruz”

Bakan Soylu: “Önümüzdeki hafta 11 Fransız DEAŞ'lıyı ülkelerine gönderiyoruz”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, DEAŞ’lıları ülkelerine göndermeye devam ettiklerini belirterek, “Önümüzdeki hafta 11 tane Fransız’ı da gönderiyoruz. Yani sorunu sadece Türkiye ve bu coğrafyaya yıkıp ülkemizin gelişmesini ve kalkınmasını önlemeye çalışanlara yönelik, Türkiye ayakları üzerinde duran bir anlayış ortaya koymuştur” dedi.