ALTIN GRAM
%-0.84 213.568 TL
DOLAR
%-0.02 5.364 TL
EURO
%-0.05 6.065 TL
BITCOIN
%-663.94 3279.13 $

Kategori : Güncel

“SİNYALİZASYON SİSTEMİ BURAYA KONULMALIYDI”

“SİNYALİZASYON SİSTEMİ BURAYA KONULMALIYDI”

Hulusi Akar Bulvarı üzerine konulan gereksiz sinyalizasyon sistemini içeren haberimiz ses getirdi. Haberi okuyan sürücüler, asıl konulması gereken yere sinyalizasyon sistemi konulmadığına ve yalnızca 2 km. ötesindeki kavşağa acilen sinyalizasyon sistemi kurulması gerektiğine dikkat çekti.

Yerel seçim için geri sayım sürerken CHP’nin Balıkesir dışında büyükşehir adayları henüz netleşmedi. Ana muhalefetin bu hafta adaylarını açıklaması bekleniyor.

G20 Zirvesi için Arjantin’de bulunana ABD, Meksika ve Kanada liderleri, Kuzey Amerika Serbest Ticaret Anlaşması’nın (NAFTA) yerini alacak ABD-Meksika-Kanada (USMCA) Anlaşması'nı imzaladı. ABD Başkanı Donald Trump'ın çağrısı üzerine yeniden gözden geçirilen Kuzey Amerika Serbest Ticaret Anlaşması (NAFTA) resmen rafa kalktı. G20 Zirvesi için Arjantin'e gelen Donald Trump, Meksika Devlet Başkanı Pena Nieto ve Kanada Başbakanı Justin Trudeau, NAFTA'nın yerini alacak ABD-Meksika-Kanada (USMCA) Anlaşması'nı imzaladı.

Türkiye’yi etkisi altına alan soğuk hava nedeniyle Bolu Dağı'nda da sabah saatlerinde kar yağmaya başladı. Kar yağışının yanı sıra sis de etkili oluyor.

İzmir ile İstanbul arasını 9 saatten 3.5 saate indirecek olan ve 2019’un yazına yetiştirilmeye çalışılan İzmir-İstanbul Otoyolu’nun Saruhanlı ile Kemalpaşa arasında bulunan bölümüne bakanlıktan onay gelmesinin ardından yol trafiğe açılıyor.

İstanbul’da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan soğuk, rüzgarlı ve yağışlı hava Taksim Meydanı’ndaki vatandaşlara zor anlar yaşattı. Soğuktan donmak üzere olan yaşlı bir adam belediye ekiplerince son anda kurtarıldı.

'Deprem olacak' dedi, 16 saat sonra Marmara sallandı

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden alınan bilgiye göre saat 05:36'da merkez üssü Yalova Çınarcık olan 4.3 şiddetinde bir deprem meydana geldi.

Rektör Yardımcısı HIV iddialarına açıklık getirdi

Rektör Yardımcısı HIV iddialarına açıklık getirdi

Muğla´nın Menteşe ilçesinde üniversite öğrencilerinin yoğunlukta olduğu Kötekli Mahallesi´nde, HIV virüsünün bir çok kişiye bulaştığı iddiaları üzerine Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcıs

Kaymakam Kaçmaz´dan kan bağışı

Kaymakam Kaçmaz´dan kan bağışı

MUŞ (İHA) - Muş´un Varto Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Erkan Kaçmaz, Kızılaya kan bağışında bulundu.Varto´da Belediye İş Hanı önünde kan bağışı alan Türk Kızılayı tırını ziyaret eden Kaymak

Rahmi Er, Ruandalı öğrencilerle bir araya geldi

Rahmi Er, Ruandalı öğrencilerle bir araya geldi

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkan Vekili Prof. Dr. Rahmi Er, Düzce Üniversitesi´ni ziyaret ederek Ruandalı öğrencilerle bir araya geldi.İlk olarak Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demir

İzmir-İstanbul Otoyolu´nda bir viraj daha dönülüyor

İzmir-İstanbul Otoyolu´nda bir viraj daha dönülüyor

İzmir ile İstanbul arasını 9 saatten 3.5 saate indirecek olan ve 2019´un yazına yetiştirilmeye çalışılan İzmir-İstanbul Otoyolu´nun Saruhanlı ile Kemalpaşa arasında bulunan bölümüne bakanlıktan onay g