ALTIN GRAM
Alış: 365,49 TL | Satış: 368,63 TL
DOLAR
Alış: 6.7308 TL | Satış: 6.7429 TL
EURO
Alış: 7.5439 TL | Satış: 7.5575 TL
ÇEYREK
Alış: 592,68 TL | Satış: 604,77 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

MELİKGAZİ’DEN YEŞİLYURT MAHALLESİ’NE HİZMET ATAĞI

MELİKGAZİ’DEN YEŞİLYURT MAHALLESİ’NE HİZMET ATAĞI

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Yeşilyurt Mahallesi’nde yeni yapımına başlanan ve alt yapısı tamamlanan 2 kilometrelik yolda sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi. Yeni yapılan yolda bisiklet yolu, yaya yolu ve ağaçlandırma çalışması da yapılacak.

KAYSERİ’NİN TESCİLLİ MARKASI KAFE SİNAN, HİZMETE HAZIR

KAYSERİ’NİN TESCİLLİ MARKASI KAFE SİNAN, HİZMETE HAZIR

Kocasinan Belediyesi, 1 Haziran’da açılacak olan Kayseri’nin tescilli markası Kafe Sinan’ı toplum sağlığı açısından dezenfekte etti ve hizmete hazır hale getirdi. Normalleşme sürecinde sosyal mesafe, maske ve temizliğin önemli olduğunu vurgulayan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, tüm önlemleri en üst seviyede aldıklarını ve vatandaşlara en iyi hizmeti sunabilmek için yoğun gayret sarf ettiklerini söyledi.

“HİZMET BİZDEN, EVDE KALMAK SİZDEN”

“HİZMET BİZDEN, EVDE KALMAK SİZDEN”

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ramazan Bayramı ve sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen hizmet ve yatırımlarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Gesi Kavşağı’nda yapılan çalışmaları takip etti ve Kayserililere seslendi.

4 GÜNLÜK TATİLDE MELİKGAZİ’DE HİZMETİN BİLANÇOSU

4 GÜNLÜK TATİLDE MELİKGAZİ’DE HİZMETİN BİLANÇOSU

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, korona virüs sebebi ile 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında belediye çalışmaları ve hizmetlerinin hızla devam ettiğini söyledi. Birçok mahalle ve sokakta teknik, sosyal ve kültürel çalışmalar devam etti.

HİZMETTE KISITLAMA YOK

HİZMETTE KISITLAMA YOK

Koronavirüs nedeniyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında Kayseri Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin çalışmaları devam ediyor. Trafik akışının kesilmesinden yararlanan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Cumhuriyet Meydanı ve İstasyon Caddesi’nin ardından Yoğunburç-Talas Caddesi istikametinde yol yenileme çalışması yaptılar.

BÜYÜKŞEHİR'İN HİZMETİ MEYDANDA

BÜYÜKŞEHİR'İN HİZMETİ MEYDANDA

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamasında da çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Trafik akışının kesilmesinden yararlanan Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Meydanı ve meydana açılan caddelerde asfaltlama çalışmaları yapıyor.