ALTIN GRAM
Alış: 276,66 TL | Satış: 276,87 TL
DOLAR
Alış: 5.8806 TL | Satış: 5.8912 TL
EURO
Alış: 6.5255 TL | Satış: 6.5373 TL
ÇEYREK
Alış: 442,65 TL | Satış: 452,68 TL

ARAMA SONUÇLARI : 95 adet sonuç bulundu

Memduh Büyükkılıç: “Kayseri, birlik ve beraberliğin sembolüdür”

Memduh Büyükkılıç: “Kayseri, birlik ve beraberliğin sembolüdür”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi'nin Anbar Mahallesi'nde gerçekleştirdiği kentsel dönüşüm projesinin birinci etabının anahtar teslim töreni ile Hayırsever Şükrü Günaydın tarafından yapılan Günaydın Sultan Camii'nin açılış törenine katılarak kentsel dönüşüm çalışmalarını değerlendirdi. Başkan Büyükkılıç, kentsel dönüşümün hız kesmeden devam ettiğini söyledi.

Memduh Büyükkılıç: “Durmak yok, koşmaya devam ediyoruz”

Memduh Büyükkılıç: “Durmak yok, koşmaya devam ediyoruz”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yapılacak yatırımlar için ilçelerle ayrı ayrı toplantılar yapmaya devam ediyor. Başkan Büyükkılıç, bu kez Talas ilçesine yapılacak yatırımların değerlendirildiği bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ile her iki belediyenin bürokratları katıldı.

Başkan Memduh Büyükkılıç

Başkan Memduh Büyükkılıç "Havacılık Lisesi ve Havacılık Müzesi ile Savunma Sanayimize Destek Sağlanacak"

Bugün gerçekleştirilen “Savunma ve Havacılık Sektöründe Kayseri Sanayisinin Geleceği" konulu panele iştirak eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, havacılığın merkezi ve doğuş yerinin Kayseri olduğunu bu açıdan bu tarihsel gerçeği gelecek nesillere aktarılması için projelerin bulunduğunu söyledi.