ALTIN GRAM
Alış: TL | Satış: TL
DOLAR
Alış: TL | Satış: TL
EURO
Alış: TL | Satış: TL
ÇEYREK
Alış: TL | Satış: TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

BÜYÜKŞEHİR’DEN YENİ BİR AKILLI BİSİKLET PAYLAŞIM SİSTEMİ

BÜYÜKŞEHİR’DEN YENİ BİR AKILLI BİSİKLET PAYLAŞIM SİSTEMİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ulaşım A.Ş. tarafından geliştirilen ve son teknolojik altyapıya sahip olan Kaybis Versiyon-2 Akıllı Bisiklet Paylaşım Sistemi’ni yerinde inceledi. Ulaşım A.Ş. tarafından geliştirilen Yeni Nesil Bisiklet Paylaşım Sistemi Kaybis Versiyon-2’yi yerinde inceleyen ve proje hakkında Kayseri Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu’dan bilgiler alan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yeni projenin TÜBİTAK onaylı olduğunu söyledi.

BÜYÜKKILIÇ: TİCARETİN ANAYASASI YENİDEN YAZILACAK

BÜYÜKKILIÇ: TİCARETİN ANAYASASI YENİDEN YAZILACAK

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 6 bin yıllık tarihi ile birçok medeniyetlere ev sahipliği yapan Kayseri’de sürdürülen kazı çalışmalarının Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca 12 aylık süreç içerisine dâhil edildiğini belirterek, “Tarihi manada ticaretin anayasası belki yeniden yazılacak” dedi.Kayseri’nin 6 bin yıllık ticari, tarihi ve kültürel geçmişe sahip örnek bir turizm şehri olarak anılması için gayret gösteren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, kentin dört bir yanında devam eden kazı çalışmalarının 12 ay boyunca yapılabileceğini söyledi.

ÖZDOĞAN’DAN ESNAFA YENİ PAZAR YERİ MÜJDESİ

ÖZDOĞAN’DAN ESNAFA YENİ PAZAR YERİ MÜJDESİ

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, ilçede kurulu pazar yerini ve esnafını ziyaret etti. Pazar yerinde fiyatların oldukça uygun olduğunu söyleyen Başkan Özdoğan, esnafa kapalı ve modern yeni pazar yeri müjdesi de vererek “Tüm çalışmalarımızı ilçemizi güzelleştirmek için yapıyoruz” dedi.Hacılar ilçe merkezinde kurulan pazar yerini ziyaret eden Başkan Özdoğan’a Meclis Üyesi Mustafa Gürbüz ve Zabıta Müdürü Naci Kış eşlik etti.

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, YENİ KOCASİNAN İÇİN ADIM ADIM TAKİPTE

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, YENİ KOCASİNAN İÇİN ADIM ADIM TAKİPTE

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Türkiye’de ilk defa noter huzurunda 336 konutun dijital ortamda kura çekimiyle hak sahiplerinin belirlendiği Yunus Emre kentsel dönüşüm alanında incelemelerde bulundu. Özellikle kentsel dönüşüm çalışmaların her aşamasını büyük bir titizlikle takip eden Başkan Çolakbayrakdar, “Her bir adımını kontrol ettiğim kentsel dönüşüm çalışmalarımızı tamamlayarak, eksiksiz bir şekilde konutların teslimatını yapılmasını hedefliyoruz” dedi.

TALAS’TA YATIRIMLARA 14 MİLYON LİRALIK  YENİ KAYNAK

TALAS’TA YATIRIMLARA 14 MİLYON LİRALIK YENİ KAYNAK

Mülkiyeti Talas Belediyesi’ne ait 3 parça taşınmaz, düzenlenen açık artırma ihale ile satıldı. Talas Belediyesi’nin hizmet ve yatırımlarda kaynak olarak kullanacağı arsa satışından 14 milyon 120 bin lira gelir elde edildi. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, ihale öncesi yaptığı kısa değerlendirmede katılımcılara teşekkür ederek, “Belediyeler, gayrimenkulleri paraya dönüştürüp hizmet ve yatırım için kullanılırlar. Satışa çıkardığımız bu taşınmazlar da ilçemizde yatırıma dönüşecek. Alanlara şimdiden hayırlı olsun. Katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “TERMAL TURİZMİN YENİ ADRESİ KOCASİNAN OLACAK”

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “TERMAL TURİZMİN YENİ ADRESİ KOCASİNAN OLACAK”

Kocasinan Belediyesi, bir yanında deniz bir yanında peri bacaları olan ve eşsiz güzelliğiyle dikkat çeken Bayramhacı Mahallesi’ndeki termal su kaynaklarının etkin bir şekilde kullanılması için proje çalışmalarını sürdürüyor. Kocasinan’ın kendine ait özgü güzelliklerini ön plana çıkartacak çalışmalar yaptıklarını belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Bayramhacı bölgesini turizme kazandırmak için proje planlamasına başladıklarını söyledi.

KAYSERİ’YE AVRUPA’DAN YENİ DESTİNASYONLAR AÇILDI

KAYSERİ’YE AVRUPA’DAN YENİ DESTİNASYONLAR AÇILDI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, SunExpress Anadolu Bölge Satış Müdürü Altuğ Özpekin ile Bölge Temsilcisi Murat Katran’ı makamında kabul etti. Büyükkılıç, 2021 yaz sezonunda Kayseri’ye 2 iç, 8 dış hat olmak üzere haftada direkt 10 farklı destinasyona uçuş seferleri başlatarak turizme katkı sağladıkları için SunExpress’e teşekkürlerini iletti.

Yeni Malatyaspor'da İrfan Buz dönemi

Yeni Malatyaspor'da İrfan Buz dönemi

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'da Hamza Hamzaoğlu'nun teknik direktörlük görevinin sona ermesiyle takımın başına İrfan Buz getirildi.