ARAMA SONUÇLARI : 57 adet sonuç bulundu

AYDIN: Milliyetçi Hareket Partisi, Milletimizin Teminatı Olmaya Devam Edecektir

AYDIN: Milliyetçi Hareket Partisi, Milletimizin Teminatı Olmaya Devam Edecektir

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, “100.Yıl Seçimi” Programında gündemi değerlendirdi. 60 Televizyon kanalı ve 45 radyonun ortak yayınında Aydın, gündeme dair önemli açıklamalarda bulunurken, 14 Mayıs seçimlerinin önemine dikkat çekti.

Vali Günaydın: “Yatırım iştahımız üst seviyede”

Vali Günaydın: “Yatırım iştahımız üst seviyede”

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kayseri’nin ihracat hedeflerini iyi gerçekleştirdiğini söyleyerek, “Yatırım iştahımız üst seviyede” dedi.Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kayseri’nin ihracat hedeflerini iyi gerçekleştirdiğini söyleyerek, “Yatırım iştahımız üst seviyede” dedi. “Dünyada rekabet gücümüzün artmasını istiyorsak, daha güçlü bir konuma gelmek istiyorsak beşeri insan kaynağımızı çok iyi yetiştirmek zorundayız. Bunu son yıllarda çok önemli bir şekilde gerçekleştiriyoruz dedi.

Vali Günaydın:

Vali Günaydın: "Soğanlı Bölgesi'ne yılda 1 milyon turist bekliyoruz"

Turizm Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikte konuşan Kayseri Valisi Şehmus Günaydın; "Soğanlı Projemizin çalışmalarını uzun süredir devam ettiriyorduk, nihayet gerekli izinler alındı. Bu proje tamamlandığında Soğanlı Bölgesi'ne yılda 1 milyon turist bekliyoruz" dedi.