Yazar Hayati İnanç Kayseri'de söyleşiye katıldı

Yazar Hayati İnanç Kayseri'de söyleşiye katıldı

KAYSERİ Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde Kayseri'ye gelen Yazar Hayati İnanç, “Can Veren Pervaneler“ konulu söyleşiye katıldı. İnanç, Kayseri’yi bereketli bir şehir olarak tanımladı.

KAYSERİ Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde Kayseri'ye gelen Yazar Hayati İnanç, “Can Veren Pervaneler“ konulu söyleşiye katıldı.  İnanç, Kayseri’yi bereketli bir şehir olarak tanımladı.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi kültür sanatsal etkinlikleri kapsamında Şehir Tiyatrosu’nda bir söyleşi düzenlendi. “Can Veren Pervaneler” konulu söyleşiye Yazar Hayati İnanç katıldı.  Gösterilen ilgiden büyük memnuniyet duyduğunu belirten ve Kayserililere teşekkür eden Yazar Hayati İnanç, Kayseri’nin ticaret merkezi olarak görüldüğünü; ancak aynı zamanda bir ilim merkezi olduğunu söyledi. Kayseri’nin çok büyük şairler ve yazarlar yetiştirdiğini dile getiren İnanç, Kayseri’yi bereketli bir şehir olarak tanımladı. Yazar Hayati İnanç, söyleşide “Ben sizin dedelerinizin mektuplarını getirdim” diyerek atalarımızın yaşantısından ve öğütlerinden örnekler sundu.

Google+ WhatsApp