ALTIN GRAM
Alış: 271,67 TL | Satış: 271,88 TL
DOLAR
Alış: 5.7479 TL | Satış: 5.7582 TL
EURO
Alış: 6.3805 TL | Satış: 6.3920 TL
ÇEYREK
Alış: 434,68 TL | Satış: 444,53 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Kayserispor’un toplam borcu 331 milyon lira

Kayserispor’un toplam borcu 331 milyon lira

Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, kulübün sezon sonuna kadar toplam borcunun 331 milyon lira olduğunu söyledi. Yarın yapılacak Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu öncesi, muhalif seslere de seslenen Tokgöz, “Biz adayız. Bu sorumluluğun altına girmek isteyenler varsa çıksın aday olsun” dedi.

Kayseri Barosu Kadın Hakları mesajı

Kayseri Barosu Kadın Hakları mesajı

Bugün Türk kadınlarına siyasi hayatta seçme ve seçilme hakkı tanıyan Anayasa değişikliğinin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kabul edilişinin 85. yıl dönümüdür.

Kayserispor kupada kazandı:3-2

Kayserispor kupada kazandı:3-2

Kayserispor, Ziraat Türkiye Kupası 5’inci Kademe ilk maçında Manisa Futbol Kulübü’nü 3-2 yendi. Genç Nurettin’in sakatlanması Sarı kırmızılı kulüpte moralleri bozdu.

Kayserispor kongresi öncesi milletvekili Ersoy’dan rest

Kayserispor kongresi öncesi milletvekili Ersoy’dan rest

Kayserispor’da, çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen Seçimli Olağanüstü Genel Kurul cumartesi günü bu kez çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilecek. MHP milletvekili Baki Ersoy, genel kurul öncesi yaptığı açıklamada, ‘’Mali durumu ibra etmeyeceğiz. Bu konuda milim oynayan namerttir” dedi.

Kayseri polisi gönülleri fethetti

Kayseri polisi gönülleri fethetti

Kayseri Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde, polis olmayı hayal eden Gökmen Tahta’ya kucak açtı. Kayseri polisi, daha sonra Gevher Nesibe Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’ni ziyaret ederek öğrencilere hediye dağıttı.

VADİ İSTANBUL’DA “KAYSERİ RÜZGÂRI” ESTİ

VADİ İSTANBUL’DA “KAYSERİ RÜZGÂRI” ESTİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın şehrin turizm değerlerinin tanıtımına yönelik başlattığı hamlenin son halkası Vadi İstanbul oldu. Başkan Büyükkılıç, Türkiye’de en fazla turistin ziyaret ettiği İstanbul’daki turizm ve seyahat acentaları ile tur operatörlerinin yetkililerine ‘Zenginlikler Şehri Kayseri’yi anlattı.

PASTIRMA KAYSERİ’DE YENİR”

PASTIRMA KAYSERİ’DE YENİR”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, zaman zaman pastırma, sucuk ya da mantıyla ilgili farklı illerin isminin telaffuz edilmesi üzerine yaptığı açıklamada bu üç lezzetin anavatanının Kayseri olduğunu söyledi. Başkan Büyükkılıç, “Pastırma denince akla Kayseri, Kayseri denince de pastırma gelir” diye konuştu.

Kayserispor’un kupada rakibi  Manisa Futbol kulübü

Kayserispor’un kupada rakibi Manisa Futbol kulübü

Süper Lig’de bir türlü istediği sonuçları alamayan Kayserispor Ziraat Türkiye Kupası’nda yarın saat 14.30’da Manisa Futbol kulübünü konuk edecek. Oynamayan futbolculara ve gençlere şans vermesi beklenen Teknik Direktör Bülent uygun, “Rizespor maçı öncesi moral bulmaya çalışacağız” dedi.