Vali Gökmen Çiçek Şehit ve Gazi Aileleriyle Bir Araya Geldi

Vali Gökmen Çiçek Şehit ve Gazi Aileleriyle Bir Araya Geldi

Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Tiyatro Salonunda yapılan bu-luşmaya, Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, Garnizon Komutanı Tuğg.Haldun Taşan, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve il protokolü ile şehit ve gazi aileleri katıldı.

Buluşmada konuşma yapan Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, Devlet olarak da-ima şehit ve gazi ailelerinin yanında olduğunu belirterek; “Sizin hakkınızı ödemeyiz. Eğer bize hakkınızı helal etmezseniz ne soluduğumuz hava, ne içtiğimiz su hiçbiri helal olmaz. Sizlerle geçirdiğim her an kıymetli ve özel. Sizler başımızın tacısınız. Sizlerin varlığından güç alıyoruz. Bu vatanın gerçek sahipleri sizlersiniz. Sizlerin duaları arkamızda oldukça millet olarak giriştiğimiz hiçbir uğraşta başarısız olmayacağımıza inanıyorum. Allah sizin eksikliğinizi bize göstermesin. Bizleri size mahcup etmesin” dedi.

Konuşmalarından sonra ailelerle sohbet edip, sorunlarını dinleyen Vali Çi-çek, şehit ve gazi çocuklarıyla da yakından ilgilendi. Buluşma toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Google+ WhatsApp