ALTIN GRAM
%2.16 229.395 TL
DOLAR
%0.02 5.477 TL
EURO
%-0.02 6.217 TL
BITCOIN
%207.54 4052.38 $

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Yalçın Kafe işletmecileri ile bir araya geldi.

Yalçın Kafe işletmecileri ile bir araya geldi.

AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın, ilçede bulunan kafe işletmecilerinin sorunlarını dinledi. Kayseri’de sektörün %’de 65’ini oluşturan ve 4 bin 500’e yakın kişiye istihdam sağlayan kafelerin Talas için önemine dikkat çeken Yalçın, “İlçemizdeki kafeleri daha da geliştirmek istiyoruz. Ancak kaş yapalım derken göz çıkartmadan, vatandaşlarımızı rahatsız etmeyecek şekilde kafe işletmecilerinin önünü açacağız” dedi.

"PKK'nın tezgahına geldin, FETÖ'nün tezgahına geldin"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Dün SSK'ya aklı yetmeyenler, dün İçişleri Bakanlığına aklı yetmeyenler bugün bir araya gelmiş bir şeylerin ittifakını kurduklarını zannediyorlar. Kemal Bey, Meral Hanım sen ittifaka gelmedin tezgaha geldin tezgaha. HDP'nin tezgahına geldin, PKK'nın tezgahına geldin, FETÖ'nün tezgahına geldin" dedi.

BDDK'da yönetmelik değişikliği: Kredilere yapılandırma imkanı geldi

BDDK'da yönetmelik değişikliği: Kredilere yapılandırma imkanı geldi

Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmeliğe eklenen geçici maddeye göre, maddenin yürürlük tarihinden önce anapara ve/veya faiz ödemelerinin tahsili geciken ihtiyaç kredilerinin borç bakiyeleri, borçlu tarafından talep edilmesi durumunda en fazla 60 ay ile sınırlı olmak üzere yeniden yapılandırılabilecek.

Futbol aşkı için geldiği Kayseri’de ilahi aşkı buldu

Futbol aşkı için geldiği Kayseri’de ilahi aşkı buldu

Kenya'dan futbol oynamak için Kayseri'ye gelen Nicholls Keiyo, Cuma günü verilen saladan etkilenerek Müslüman oldu ve ilahi aşkı buldu. Doğuştan sol ayağından engelli olan Keiyo, Müslüman olduktan sonra Kenan ismini alırken, "Türkiye'de hem çok sevdiğim futbolu oynuyorum hem de manevi huzuru buldum. Çok mutluyum" dedi.

Rektörler Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Rektörler Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof.Dr. Mustafa Çalış ile Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle basın mensuplarıyla yemekli sohbet toplantısında bir araya geldi.