Kızıl fırtına Slovenya´da esecek

Kızıl fırtına Slovenya´da esecek

Ringlerde Muratpaşa Belediyespor´un destekleriyle fırtına gibi esen Hasan Mert Kızıl, Slovenya´da yapılacak Avrupa Şampiyonası öncesi ziyaret ettiği Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal´a altın madal

Ringlerde Muratpaşa Belediyespor´un destekleriyle fırtına gibi esen Hasan Mert Kızıl, Slovenya´da yapılacak Avrupa Şampiyonası öncesi ziyaret ettiği Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal´a altın madalya sözü verdi.
Katıldığı şampiyonalarda Muratpaşa Belediyespor tişörtüyle mücadele eden ringlerin kızıl fırtınası 22 yaşındaki başarılı sporcu Hasan Mert Kızıl, 17 - 25 Kasım´da Slovenya Maribor´da düzenlenene Avrupa Kick Boks Şampiyonası öncesi Başkan Ümit Uysal´ı ziyaret etti. Şampiyona için Milli Takım´la birlikte Niğde´de kampa gireceklerini belirten Kızıl, kendisine verdiği destek dolayısıyla Başkan Uysal ve Muratpaşa Belediyespor Kulüp Başkanı Murat Şimşek´e teşekkür etti. Kızıl, geçen yıl Budapeşte´de yapılan Dünya Şampiyonası´nda 3´üncü olduğunu, bugüne kadar 7 Türkiye şampiyonluğu, 2 dünya üçüncülüğü ve 1 Avrupa üçüncülüğünün bulunduğunu kaydeden Kızıl, ayrıca katıldığı uluslararası turnuvalardan da 3 şampiyonluk elde ettiğini söyledi. Maribor´da düzenlenecek turnuvada altın madalyayı hedeflediğini belirten Kızıl, Ümit Uysal´a madalya sözü verdi. Başkan Uysal, sporcuya başarılar dilerken kendisinin elde ettiği her başarıyla birlikte ayrı bir gurur yaşadıklarını söyledi.

Google+ WhatsApp