ALTIN GRAM
Alış: 364,81 TL | Satış: 367,94 TL
DOLAR
Alış: 6.7308 TL | Satış: 6.7429 TL
EURO
Alış: 7.5439 TL | Satış: 7.5575 TL
ÇEYREK
Alış: 591,57 TL | Satış: 603,64 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Tarihi cami 1279 yıldır Müslümanlara hizmet veriyor

Tarihi cami 1279 yıldır Müslümanlara hizmet veriyor

KAYSERİ'de 740 yılında Emevi Devleti döneminde yaptırılan, 1204 yılında ise Anadolu Selçuklu Hükümdarı 1'inci Gıyaseddin Keyhüsrev tarafından mescitten dönüştürülen Battal Gazi Camisi, 1279 yıldır Müslümanlara hizmet veriyor. Kayı boyu damgalı cami kente gelen vatandaşların dikkatini çekiyor.

112 personeli hizmet içi eğitimde buluştu

112 personeli hizmet içi eğitimde buluştu

KAYSERİ Sağlık Müdürlüğü, Sağlık Hizmetleri Başkanlığı’na bağlı İl Ambulans Servisi Başhekimliğinin, Sağlık Bakanlığı Eylem Planları doğrultusunda, 112 personeline yönelik düzenlendiği eğitim modülünün ilk oturumu tamamlandı.

ALO 153 İLE 16 İLÇEYE HİZMET

ALO 153 İLE 16 İLÇEYE HİZMET

Kayseri Büyükşehir Belediyesi 16 ilçeye hizmet vereceği ortak çağrı merkezi programı için bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya katılan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk, tüm belediyelerin iletişim merkezlerinin birbirleriyle iletişim içinde olmasının akıllı şehirciliğin bir parçası olduğunu söyledi.

“KAYSERİ’DE MARKA HİZMET VE MARKA ÜRÜNLER VAR”

“KAYSERİ’DE MARKA HİZMET VE MARKA ÜRÜNLER VAR”

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Şehir Kütüphanesi’nin açılışı için ilimize gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Büyükkılıç tarafından Kayseri’de yapılan kültür ve turizm yatırımları ile şehrin beklentilerine ilişkin bilgi verildi. Başkan Büyükkılıç’ın açıklamalarını dinleyen Bakan Yardımcısı Demircan, Kayseri’nin marka hizmetler ve marka ürünlerle yoluna devam ettiğini söyledi.

HİZMETTE SINIRLARI AŞAN BELEDİYE

HİZMETTE SINIRLARI AŞAN BELEDİYE

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapacağı çalışmalarla yurt dışındaki hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor