Yataş’tan 29 Gün Uyku Festivali

Yataş’tan 29 Gün Uyku Festivali

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş’ta yılın son kampanyası başlıyor. 3-31 Aralık tarihleri arasında düzenlenen 29 Gün Uyku Festivali Kampanyası ile tüm yatak, baza ve başlıklarda yüzde 70’e varan indirim fırsatı Yataş mağazalarında sizleri bekliyor.

Yatakta kalite, konfor ve yeniliğin markası Yataş Bedding, yeni yıla yepyeni bir yatakla girmek isteyenlere yılın son kampanyasıyla inanılmaz fırsatlar sunuyor. 3-31 Aralık tarihleri arasında geçerli 29 Gün Uyku Festivali kampanyasıyla Yataş koleksiyonundaki tüm yatak, baza, başlıkları yüzde 70’e varan dev indirimlerle satın almak mümkün.

 

Beyaz ev tekstilinde tüm ürünlerde etiketin yarısı ve ikinci ürüne yüzde 20 ek indirim fırsatı sunuluyor. Renkli ev tekstili ürünlerinde ise her ürün grubuna özel yılın en düşük fiyatları uygulanıyor. Tüm Yataş mağazalarında ve www.yatasbedding.com.tr adresinde hizmet veren online mağazada geçerli olan kampanyada Bonus’a özel 12 taksit imkanı da sizleri bekliyor.

Google+ WhatsApp