Erciyes'e '2020 Travellers Choice' ödülü

Erciyes'e '2020 Travellers Choice' ödülü

KAYSERİ'de Erciyes Kayak Merkezi, dünyanın en önemli turizm sitesi Tripadvisor tarafından '2020 Travellers Choice' ödülüne layık görüldü.

Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden Erciyes, son teknoloji ürünü teleferikleri, imza attığı global sportif başarıları, uluslararası standartlarda pistleri, modern konaklama tesisleri ve ulaşım imkanları ile her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Erciyes Kayak Merkezi, dünya çapında önemli tatil ve seyahat işletmelerine verilen Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası’nın ardından şimdi de '2020 Travellers Choice' ile ödüllendirildi. 28 farklı dilde 49 web sitesi, yaklaşık 96 milyon üye, 867 milyonun üzerinde yorum ve aylık 463 milyonu aşan ziyaretçi sayısıyla dünyanın en büyük seyahat sitesi olan Tripadvisor, bu ödülü ziyaretçilerden sürekli olarak yüksek puanlı yorum alan ve mükemmel bir konukseverlik taahhüdü sergileyen dünyada belirli sayıdaki işletmelere veriyor. 
 
Konu ile ilgili açıklama yapan Kayseri Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, "Erciyes Dağımız ülkemizin ilk ve tek destinasyon yönetim şirketi Kayseri Erciyes A.Ş. tarafından profesyonel bir anlayışla yönetiliyor. Sürdürülebilir kaliteli hizmet politikamızın her yıl global çaptaki bu tarz ödüllerle taçlanması doğru yolda olduğumuzun da önemli bir delili. Bu gibi değerli ödüller şevkimizi daha artırıyor ve çıtayı sürekli olarak üst seviyelere çıkarmamıza vesile oluyor. Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen yerli yabancı misafirlerimizin şehrimizden %93 oranında memnun bir şekilde ayrılması bizleri ayrıca mutlu ediyor. Benimsemiş olduğumuz vizyona paralel olarak Kayserimiz’i ve en önemli değeri olan Erciyes’i global çapta marka yapma hedefimize ulaşmak için sürekli gayret göstermeye devam edeceğiz" dedi.

Google+ WhatsApp