Elektrik Kesintileri Bıktırdı

Elektrik Kesintileri Bıktırdı

Sancaktepe Mahallesi’nde yaklaşık 1 haftadır devam eden elektrik kesintileri, mahallede yaşayan vatandaşları canından bezdirdi.

 Sık sık gidip gelen elektrikler yüzünden elektronik eşyaları zarar gören vatandaşlar KCETAŞ’ın ilgisizliğinden yakınıyor.
Gün içerisinde defalarca gidip gelen elektrikler yüzünden televizyon, bilgisayar, internet modemi gibi elektronik eşyalarının zarar gördüğünü ifade eden vatandaşlar, “Kaç gündür elektrikler kesiliyor. Üstelik çok kısa aralıklarla gidip geliyor. Böyle olunca evdeki elektronik eşyaları kullansak mı kullanmasak mı bilemiyoruz. Açıyoruz, birkaç dakika sonra pat diye kesinti oluyor ve aniden yeniden geliyor. Böyle olunca televizyon, bilgisayar, internet modemi gibi birçok elektronik eşyamız zarar görmüş durumda. Konuyu ilettiğimiz elektrik şirketi yetkilileri ise duyarsız davranıyor. Zarar gören eşyalarımız için ilgili mercilerde hakkımızı arayacağız” diye konuştu.
Bölgede yaşanan kesintinin neden kaynaklandığı ve KCETAŞ’ın bu kadar sürede neden bir çözüm bulamadığı gibi soruların cevabı merakla bekleniyor.

Google+ WhatsApp