Çok Amaçlı Ve Bölgesel Bir Yatırım Keykubat Pazar Yeri Ve Sosyal Tesisi Hizmete Açılıyor

Çok Amaçlı Ve Bölgesel Bir Yatırım Keykubat Pazar Yeri Ve Sosyal Tesisi Hizmete Açılıyor

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Keykubat Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Keykubat Kapalı Semt Pazaryeri ile Sosyal Tesisi’nin düzenlenecek tören ile hizmete sunulacağını söyledi.
Çok amaçlı ve bölgesel bir yatırım olan iki tesisin bölge halkı için büyük önem arz ettiğini belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Belediyemizce gerçekleştirilen bu çalışma da 3 boyutlu bir proje söz konusudur. Yani üç hizmet bir arada sunulacaktır. 1.etap Pazar yeri 2. etap sosyal tesis 3.etap ise güneş enerjisi projesidir. Amacımız; Pazar yerlerini sadece haftanın bir günü kullanılan bir yer olmaktan çıkartıp fonksiyonel hale getirilmektir. Yanında inşa edilen sosyal tesisimiz ise ayrı bir yatırım ve hizmettir. Tesis kendi elektriğini kendi üretecektir. Bu da bizim enerji ye verdiğimiz önemin bir ifadesi olan çalışmadır. Açılış törenine tüm halkımız davetlidir” dedi.
Modern çağdaş Pazar yerlerimiz…
Pazar yerlerinin çocuklar için oyun alanı, otopark, kurban kesim yeri, toplantı alanları gibi değerlendirildiğini ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Keykubat Mahallesi KEYKUBAT KAPALI SEMT PAZARYERİ İLE SOSYAL TESİSİ açılış töreninin 8 Ekim 2015 Perşembe günü saat:11.00’da düzenleneceğini sözlerine ekledi.

Google+ WhatsApp