ALTIN GRAM
Alış: 388,88 TL | Satış: 392,22 TL
DOLAR
Alış: 6.8422 TL | Satış: 6.8545 TL
EURO
Alış: 7.6859 TL | Satış: 7.6998 TL
ÇEYREK
Alış: 630,61 TL | Satış: 643,48 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

BAŞKANLARDAN ESNAF ZİYARETİ

BAŞKANLARDAN ESNAF ZİYARETİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Seyyid Burhaneddin Hazretleri Türbesi’nin çevresindeki esnafları ziyaret etti. Ziyarete AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile ilçe belediye başkanları da katıldı.

ARTUKLU’DAN KARDEŞ ZİYARETİ

ARTUKLU’DAN KARDEŞ ZİYARETİ

AK Parti 26. Dönem Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu ile Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile kardeş belediye olan Mardin’in tek merkez ilçesi Artuklu’nun Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret etti. Artuklu Belediye Başkanı Tutaşı, Kayseri Belediyeciliğinden alacakları çok örnek olduğunu söyledi.

BÜYÜKKILIǒTAN HUZUREVİ’NE ZİYARET

BÜYÜKKILIǒTAN HUZUREVİ’NE ZİYARET

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Huzurevi ziyaretinde duygusal anlar yaşadı. Başkan Büyükkılıç’ın ziyareti sırasında bir yaşlımız devletimize minnettar olduğunu belirterek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a selam gönderdi.

Liseli gençlerden Tugay Komutanlığı’na ziyaret

Liseli gençlerden Tugay Komutanlığı’na ziyaret

Kocasinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, TÜBİTAK Projeleri kapsamında değerler eğitimi alanında “Sözde Değil Özde: Kendine Değer Kat” isimli proje kapsamında vatanseverlik değeri kazanımı sağlayabilmeleri adına 1. Komando Tugay Komutanlığını ziyaret etti.

Avrupa İkincisi Taekwondocudan Eskici'ye Ziyaret

Avrupa İkincisi Taekwondocudan Eskici'ye Ziyaret

Antalya’da yapılan Taekwondo İşitme Engelliler Deaf Olimpik Avrupa Şampiyonasında büyük bir başarıya imza atarak Avrupa ikincisi olan Taekwondo Sporcumuz Türkan Teke Antrenörleri Arzu Sayan ve Yavuz Sayan ile birlikte İl Müdürü Murat Eskici’yi ziyaret etti.