ALTIN GRAM
Alış: 390,73 TL | Satış: 394,08 TL
DOLAR
Alış: 6.8467 TL | Satış: 6.8590 TL
EURO
Alış: 7.7356 TL | Satış: 7.7495 TL
ÇEYREK
Alış: 633,60 TL | Satış: 646,54 TL

ARAMA SONUÇLARI : 129 adet sonuç bulundu

İstanbul'da 5 milyon liralık vurgun yapan çete çökertildi: 16 gözaltı

İstanbul'da 5 milyon liralık vurgun yapan çete çökertildi: 16 gözaltı

İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında 18 farklı ilçede 61 ev ve iş yerine girerek 5 milyon lira değerinde 11 otomobil ve çok sayıda malzeme çalan hırsızlık çetesi polis ekipleri tarafından çökertildi. Operasyonda 1’i çocuk 16 çete üyesi operasyonla gözaltına alındı. Çalınan araçlar ve malzemeler sahiplerine teslim edilirken operasyon anı kameralara yansıdı.

Kaza yapan araç şarampole düştü

Kaza yapan araç şarampole düştü

Kayseri’de kaza yapan aracın şarampole düştüğü anlar bir binanın güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Tacettin Bayır:  Bizi Biz Yapan Değerlerimiz Ellerimizden Alınarak Kuşatılıyoruz

Tacettin Bayır: Bizi Biz Yapan Değerlerimiz Ellerimizden Alınarak Kuşatılıyoruz

CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, ülkemizin her gün değişen gündemi ile ilgili, AKP’yi sert sözlerle eleştirdi. Bayır, ‘’Yaptıkları kötülüklere ses çıkarmamamız, olana bitene göz yummamız için, her gün ürettikleri farklı sahte algı operasyonlarının yaydığı korkularla, kuşatılıyoruz‘’ dedi. Bayır, yaptığı açıklamada, askeri kuvvetlerle, ordularla değil, bizi biz yapan değerlerimiz ellerimizden alınarak, nasıl kuşatıldığımızı anlattı.

''Türkiye’ye Yatırım Yapanlar Kazanmaya Devam Edecek''

''Türkiye’ye Yatırım Yapanlar Kazanmaya Devam Edecek''

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’yla İşbirliği Fonu Kurulmasına İlişkin Anlaşma’nın imza töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yabancı yatırımcıların gelmekten çekindiği o eski Türkiye, artık mazide kalmış acı bir hatıradır. Türk ekonomisi o denli sağlam temellere dayanıyor ki, 15 Temmuz darbe girişimi de bölgemizdeki çalkantılar da dünya finans sistemindeki sorunlar da ekonomimize etki etmiyor” dedi.