ALTIN GRAM
Alış: 410,36 TL | Satış: 414,50 TL
DOLAR
Alış: 7.5096 TL | Satış: 7.5231 TL
EURO
Alış: 8.9643 TL | Satış: 8.9804 TL
ÇEYREK
Alış: 665,43 TL | Satış: 680,03 TL

ARAMA SONUÇLARI : 43 adet sonuç bulundu

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ TELEFONDA ŞEBEKE SORUNUNU ÇÖZDÜ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ TELEFONDA ŞEBEKE SORUNUNU ÇÖZDÜ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ TELEFONDA ŞEBEKE SORUNUNU ÇÖZDÜ Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Erciyes eteklerinde fotoğraf tutkunlarının gözdesi haline gelen yılkı atları ve camızlarıyla meşhur Hörmetçi Sazlığı bölgesinde yer alan yerleşim birimlerinin yaşadığı cep telefonu ve internet sorununu çözdü. Yerli ve yabancı turistlerin de uğrak yeri haline gelen bölgeye Başkan Büyükkılıç’ın girişimleriyle baz istasyonu kuruldu. Başkan Büyükkılıç, yöresel değerleri ön planda tutmak ve turizmi geliştirmek kapsamında dikkate değer bulduğu Hörmetçi Sazlığı bölgesini ziyaretinde kendisine iletilen telefonda şebeke sorununu çözüme kavuşturdu.

ŞEHİR MERKEZİNDE OTOPARK SORUNU ÇÖZÜLECEK

ŞEHİR MERKEZİNDE OTOPARK SORUNU ÇÖZÜLECEK

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ile değerlendirme toplantısı yaparak şehir merkezinde başlayacak otopark, yaya yolu, ağaçlandırma gibi çalışmaları masaya yatırdı.

ŞEHİR MERKEZİNDE TRAFİK VE OTOPARK SORUNU ÇÖZÜLECEK

ŞEHİR MERKEZİNDE TRAFİK VE OTOPARK SORUNU ÇÖZÜLECEK

Melikgazi Belediyesi, Melikgazi şehir merkezinde trafiği rahatlatmak, daha seri ve rahat ulaşım için otopark çalışmalarına başladı. Yapılan yeni çalışmayla birlikte şehir merkezinde trafik kurallarına uygun bir park etme sağlanacak.

Telabyad ve Resulayn'da su sorunu çözülüyor.

Telabyad ve Resulayn'da su sorunu çözülüyor.

Barış Pınarı Harekatı ile terör örgütlerinden temizlenerek güvenli hale getirilen ve Suriye vatandaşlarının kendi evlerine yerleşmeye başladığı Telabyad ve Resulayn kentlerinin içme suyu sorunu, Şanlıurfa Valiliği tarafından kurulan Koordinasyon ve Harekat Merkezi’nin faaliyetleri ile çözüme kavuşuyor.