ALTIN GRAM
Alış: 444,94 TL | Satış: 449,83 TL
DOLAR
Alış: 7.7975 TL | Satış: 7.8116 TL
EURO
Alış: 9.2988 TL | Satış: 9.3156 TL
ÇEYREK
Alış: 721,51 TL | Satış: 738,00 TL

ARAMA SONUÇLARI : 86 adet sonuç bulundu

15 TEMMUZ RUHU’’ SERGİSİ  “SANAL SERGİ-360”DA

15 TEMMUZ RUHU’’ SERGİSİ “SANAL SERGİ-360”DA

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren KAYMEK A.Ş. Sanat ve Mesleki eğitim kursları eğitmenleri tarafından hazırlanan ve 15 Temmuz’dan bu yana büyük beğeni toplayan “Dönmeyi Düşünmeyenler 1915 Çanakkale – 15 Temmuz Ruhu’’ isimli sergi, KAYMEK A.Ş.’nin web sitesinde sunulan “Sanal Sergi-360" menüsüyle vatandaşlarla buluşuyor.

Çakıroğlu anısına fotoğraf sergisi açıldı

Çakıroğlu anısına fotoğraf sergisi açıldı

KAYSERİ Ülkü Ocakları Asena Teşkilatı tarafından hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nın ölümünün 5 yılı anısına Cumhuriyet meydanında fotoğraf sergisi açtı.

BAŞKAN PALANCIOĞLU, EL SANATLARI SERGİSİNİ GEZDİ

BAŞKAN PALANCIOĞLU, EL SANATLARI SERGİSİNİ GEZDİ

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Ceza İnfaz Kurumları hükümlü ve tutukluları ile Denetimli Serbestlik Müdürlüğü hükümlüleri tarafından bir alışveriş merkezinde açılan El Sanatları Karma Sergisi’ni gezerek yapılan eserleri tek tek inceledi ve bilgi aldı.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BEREKET SERGİSİ’NDE

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BEREKET SERGİSİ’NDE

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, KAYMEK tarafından Kayseri Park AVM’de açılan “Bereket” temalı sergiyi gezdi. Başkan Büyükkılıç, Kayserilileri 26 farklı branştan ürünlerin yer aldığı sergiyi görmeye davet etti. Başkan Büyükkılıç, Kayseri Park AVM’de bir araya gelerek birbirlerine hediye almak için çekiliş yapan çocuklarla da karşılaştı ve kuraya kendisi de dahil oldu.

“ANILARIMDAKİ KAYSERİ” SERGİSİ AÇILDI

“ANILARIMDAKİ KAYSERİ” SERGİSİ AÇILDI

Melikgazi Belediyesi kültür sanat ekinlikleri kapsamında, Kayserili Mimar Vacit İmamoğlu’nun 60 eserinin olduğu “Anılarımdaki Kayseri” resim sergisinin açılışını yaptı.

‘Kayserili Hattatlar Karma Sergisi', 7 dalda 52 eserle açıldı.

‘Kayserili Hattatlar Karma Sergisi', 7 dalda 52 eserle açıldı.

Kayseri İl Müftülüğü’nde, Hattat Yusuf Şükrü Şafak ve öğrencilerinin Hat, Tezhib, Ebru, Çini, Edirne Kari, Kaligrafi ve resim dallarında yaptıkları 52 eseri bulunan ‘Kayserili Hattatlar Karma Sergisi’nin açılışı yapıldı.