ALTIN GRAM
Alış: 444,73 TL | Satış: 449,54 TL
DOLAR
Alış: 7.7975 TL | Satış: 7.8116 TL
EURO
Alış: 9.2988 TL | Satış: 9.3156 TL
ÇEYREK
Alış: 721,16 TL | Satış: 737,51 TL

ARAMA SONUÇLARI : 137 adet sonuç bulundu

Kayseri Sanayi Odası OSB’de Pandemi Denetimlerini Sürdürüyor

Kayseri Sanayi Odası OSB’de Pandemi Denetimlerini Sürdürüyor

Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Büyüksimitci ve Başkan Yardımcımız Abdullah Oğuzbaş, pandemi tedbirleri kapsamında üyelerimize ziyaretlerini sürdürerek, kontrollü sosyal hayat döneminin temel prensipleri olan maske, mesafe ve temizlik konularında hatırlatmalarda bulundu.

SAVUNMA SANAYİNİN GÜÇLÜ ŞEHRİ; KAYSERİ

SAVUNMA SANAYİNİN GÜÇLÜ ŞEHRİ; KAYSERİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve beraberindeki Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz’ü havalanında karşılayarak, savunma saniyinin güçlü şehri Kayseri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Başkan Büyükkılıç, ASPİLSAN Enerji AŞ Pil Üretim Tesisi’nin temel atma törenine de katılarak şehri adına büyük bir onur yaşadı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: Sanayide çarklar güçlü dönmeyi sürdürüyor

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: Sanayide çarklar güçlü dönmeyi sürdürüyor

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Türk sigorta ve emeklilik sektörü ne kadar yüksek düzeyde fon birikimine katkı sağlayabilirse, Türkiye’nin büyüme ve kalkınmasına o kadar büyük düzeyde katkı sağlamış olacaktır" dedi. Öte yandan Albayrak, "Sanayide çarklar güçlü dönmeyi sürdürüyor. Klasik mal ve hizmet ithalatı içerisinde yer almayan, bir yatırım malı olan ve ülkemiz açısında bir fonlama açığı oluşturmayan altını ayrı tutacak olursak, altın hariç ithalatımız azalmaya, cari açığımız düşmeye devam ediyor" açıklamasında bulundu.