ALTIN GRAM
Alış: 271,67 TL | Satış: 271,88 TL
DOLAR
Alış: 5.7479 TL | Satış: 5.7582 TL
EURO
Alış: 6.3805 TL | Satış: 6.3920 TL
ÇEYREK
Alış: 434,68 TL | Satış: 444,53 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

OKULLAR SICAK, SINIFLAR RAHAT

OKULLAR SICAK, SINIFLAR RAHAT

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi olarak 22 okulda dış cephe yenilemesi ve ısı yalıtımı çalışması yaparak kış günlerinde öğrencilerin daha sıcak ve yenilenmiş sınıflarda eğitim aldıklarını söyledi.

Okullar açıldı, trafik yoğunluğu başladı

Okullar açıldı, trafik yoğunluğu başladı

Okulların ilk ara tatilinin ardından eğitim öğretime başlanmasıyla İstanbullular pazartesi gününe yoğun trafikle başladı. Trafik, Cevizlibağ E5”te durma noktasına gelirken, metrobüs ve tramvaylarda uzun kuyruklar oluştu.

MELİKGAZİ’DE FUTBOL OKULU AÇILACAK

MELİKGAZİ’DE FUTBOL OKULU AÇILACAK

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Başkanı Osman Yozgat ve yönetimini ziyaret ederek spor projeleri üzerine istişare ettiler. Başkan Dr. Palancıoğlu, Kayseri’de ilk olacak Melikgazi Futbol Okulunun hazırlıkların tamamlanarak, kısa zaman içerisinde açılacağı müjdesini verdi.

Çocuklarda Okul öncesi göz muayenesini mutlaka yaptırın

Çocuklarda Okul öncesi göz muayenesini mutlaka yaptırın

Kayseri DOKTORÖZ GÖZ ve CERRAHİ LAZER MERKEZİ Başhekimi ve Vitreoretinal Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Abdullah ÖZKIRIŞ, okul öncesi göz muayenesinin çok önemli olduğunu, miyop, astigmat ve hipermetropun aileler tarafından çoğu kez fark edilemediği ve çocukların okul başarısını olumsuz yönde etkilediğini belirtti.