ALTIN GRAM
Alış: 276,7321 TL | Satış: 277,0361 TL
DOLAR
Alış: 5.7046 TL | Satış: 5.7149 TL
EURO
Alış: 6.3197 TL | Satış: 6.3311 TL
ÇEYREK
Alış: 442,7713 TL | Satış: 452,9540 TL

ARAMA SONUÇLARI : 60 adet sonuç bulundu

Milli Kürekçilerimizden 5 Madalya

Milli Kürekçilerimizden 5 Madalya

Hırvatistan'da bu yıl 35.si düzenlenen Uluslararası Zagreb Kürek Yarışları tamamlandı. 6 ülke ve 69 kulübün yarıştığı organizasyonda Fenerbahçe Kürek Şubesi'nin milli sporcuları 1 altın, 2 gümüş, 2 de bronz madalya kazandı.

Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni

Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kayseri’deki 29 şehit ailesi ile 1 malul gaziye gönderilen “Devlet Övünç Madalyaları” düzenlenen tören ile hak sahiplerine Vali Süleyman Kamçı tarafından verildi.

Hadak, Yeni Sezona Madalyayla Başladı

Hadak, Yeni Sezona Madalyayla Başladı

Hacılar Arama Kurtarma Havacılık Dağcılık ve Kış Sporları Kulübü (HADAK) Kayak takımı sporcuları yeni sezona madalyayla başladı. Sporcuları kabul ederek tebrik eden Hacılar Kaymakamı Haluk Sezen ve Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, önümüzdeki dönemde de her branşta birincilik hedeflediklerini ifade etti.

Kartepeli Karateciler Madalyaya Doymadı

Kartepeli Karateciler Madalyaya Doymadı

Kartepe Belediyesi Gençler Birliği Spor Kulübü sporcusu karateciler, Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Yalova´da gerçekleştirilen karate müsabakalarında toplam 15 madalya kazandı. Kartepe

Rıza Kayaalp:

Rıza Kayaalp: "yaşım Kadar Madalyam Var"

Milli güreşçi Rıza Kayaalp, katıldığı panelde öğrencilerle bir araya geldi Gençlik ve Spor Bakanlığı´nın düzenlediği `Tecrübe Konuşuyor´ adlı projenin ikinci durağında Amasya´da beraberinde ses sanat