ALTIN GRAM
Alış: 275,4161 TL | Satış: 275,5554 TL
DOLAR
Alış: 5.7125 TL | Satış: 5.7228 TL
EURO
Alış: 6.3154 TL | Satış: 6.3268 TL
ÇEYREK
Alış: 440,6658 TL | Satış: 450,5330 TL

ARAMA SONUÇLARI : 58 adet sonuç bulundu

Erkilet Dere Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanı İlan Edildi

Erkilet Dere Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanı İlan Edildi

kocasinan belediyesi, eylül ayı birinci oturumun ek meclis toplantısını gerçekleştirdi. gündem maddeleri arasında yer alanerkilet dere mahallesi kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı ilan edilmesi konusu, görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi. meclis toplantısının açılışında konuşan kocasinan belediye başkanı ahmet çolakbayrakdar, erkilet dere mahallesinin de kentsel dönüşümle beraber bir cazibe merkezi haline geleceğini vurguladı.

Kentsel Dönüşümde Anahtarlar Ev Sahiplerine Verildi

Kentsel Dönüşümde Anahtarlar Ev Sahiplerine Verildi

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Küçükali Mahallesi’nde Kentsel dönüşüm projesi kapmasında inşa edilen 56 dairelik konutların düzenlenen tören ile anahtarlarının teslim edildiğini söyledi.

Kentsel Dönüşümde Altın Çağını Yaşayacak

Kentsel Dönüşümde Altın Çağını Yaşayacak

Kocasinan sakinlerine daha iyi hizmet için hafta sonunu hafta içine katarak çalışan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 2018 yılında devam eden ve yapılacak olan Kentsel Dönüşüm Projeleriyle ilgili istişare toplantısı gerçekleştirdi. İlçe sakinlerin kentsel dönüşüm çalışmalarını takdir ettiğini ve büyük bir teveccüh gösterdiğini belirten Başkan Çolakbayrakdar, “3 yıldır yürüttüğümüz ve hayli yol aldığımız dönüşüm çalışmaları kapsamında, bu yıl sahada inşai faaliyetler hız kazanacak.” dedi.

Kocasinan’ın Kentsel Dönüşümü’nde Kura Heyecanı

Kocasinan’ın Kentsel Dönüşümü’nde Kura Heyecanı

Yenilenen Kocasinan’a değer katacak vizyon projelerin başında gelen Seyrani Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında, hak sahipleri evlerine kavuşmaya devam ediyor. Bu çerçevede noter huzurunda 8.Etapta yer alan 46 konutun kuralarını çekerek, evlerinin yerlerini belirleyen hak sahiplerinin heyecan ve mutluluğu görülmeye değerdi. Kura çekimine katılan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Kocasinan, kentsel dönüşüm projeleri tamamlandığında Kayseri’nin yeni yüzü haline gelecek ve Türkiye’ye örnek olacak.” dedi.

Kentsel Dönüşüm İhalesi Tamamlandı

Kentsel Dönüşüm İhalesi Tamamlandı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kazımkarabekir Mahallesinde 6 blokta 301 daire ile dükkanların kat karşılığı için ihale yapıldığını söyledi