ALTIN GRAM
Alış: 444,76 TL | Satış: 449,52 TL
DOLAR
Alış: 7.7975 TL | Satış: 7.8116 TL
EURO
Alış: 9.2988 TL | Satış: 9.3156 TL
ÇEYREK
Alış: 721,21 TL | Satış: 737,49 TL

ARAMA SONUÇLARI : 22 adet sonuç bulundu

Mimari Taş Oymacılığı Programı Hibe Almaya Hak Kazandı

Mimari Taş Oymacılığı Programı Hibe Almaya Hak Kazandı

Erasmus + KA 202 Mesleki Strateji ortaklık programı çerçevesinde Kayseri Olgunlaşma Enstitüsü koordinatörlüğünde, Erciyes Üniversitesi ile Emre Taş Madencilik A.Ş ortaklığıyla gerçekleştirilecek olan Mimari Taş Oymacılığı Projesi, 181 bin 91 Euroluk bütçesi ile hibe aldı.

İŞKUR engelli ve eski hükümlülere hibe desteği veriyor

İŞKUR engelli ve eski hükümlülere hibe desteği veriyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) engelli ve eski hükümlü çalıştırmayan işverenlerden tahsil edilen idari para cezaları fonundan engellilerin mesleki eğitim ve rehabilitasyonu ile işe ve işyerine uyumlarının sağlanması ve kendi işini kurmaları için hazırlanacak projelere destek veriyor.

Metinler Aracılığıyla FORD Otosan’dan  Liselere  Anlamlı Hibe

Metinler Aracılığıyla FORD Otosan’dan Liselere Anlamlı Hibe

Ford Metinler Otomotiv merkez plazada gerçekleşen törene önceki dönem Enerji Bakanı Taner Yıldız İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Ford Otosan Satış Sonrası Saha Operasyon Müdürü Mehmet Metin Yılmaz, Ford Metinler Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Metin Köseoğlu,çok sayıda iş adamı,ilgili okul müdürleri,öğretmen ve öğrencileri katıldı.

Spor Toto'dan Develi Belediyesi'ne 500 Bin TL'lik Hibe

Spor Toto'dan Develi Belediyesi'ne 500 Bin TL'lik Hibe

Develi Belediyesi’nin Sindelhöyük Mahallesinde yapacağı Spor Kompleksi Spor Toto Teşkilatı Başkanlığınca beğeni ile kabul edilerek, Develi Belediyesi’ne 500 bin TL’lik hibede bulunacağı protokol Ankara Spor Toto Teşkilatı Başkanlığında imzalandı.

Ab Hibe Programları Kayseri Valiliği'nin Öncelikli Hedefleri Arasında

Ab Hibe Programları Kayseri Valiliği'nin Öncelikli Hedefleri Arasında

Ab Hibe Programları Kayseri Valiliği'nin Öncelikli Hedefleri ArasındaKayseri Valisi Orhan Düzgün, Avrupa Birliği (AB) Hibe Programları’nın Kayseri Valiliği’nin öncelikli hedefleri arasında olduğunu belirterek, 2002 yılından bugüne kadar 361 projeye 51 milyon 961 bin 482 Türk Lirası hibe alındığını açıkladı. Vali Düzgün, yaptığı açıklamada, hem il hem de bölgesel kalkınmayı sağlamak adına yürütülen çalışmalar kapsamında AB Hibe ve Destek programlarından da yararlanıldığını söyledi. Hibe programlarının eğitim, öğretim ve gençlik projeleri ile birlikte aktif istihdamın sağlanması, sürdürülebilir kalkınma programları gibi önemli projelerle kurumlar ve sektörler arasında işbirliğine imkân tanıdığını ifade eden Vali Düzgün, AB hibe ve destek programları ile birlikte Türkiye’de önemli bir proje hazırlama ve uygulama kültürünün geliştiğine işaret ederek, programlardan en iyi şekilde yararlanmanın Kayseri Valiliği’nin öncelikli hedefleri arasında yer aldığını belirtti. AB Hibe Programlarının ve diğer fonların, yerel ve ulusal düzeydeki projelere önemli katkılar sağladığını kaydeden Vali Düzgün, “Kayseri’de 2002 yılından bugüne kadar Aktif İstihdam Tedbirleri, Sivil Toplumun Desteklenmesi, Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi ile Kadın İstihdamının desteklenmesi, Genç İstihdamının Desteklenmesi ve İnsan hakları gibi 28 ayrı programdan toplam 361 projenin hayata geçirildiğini ve 51 milyon 961 bin 482 Türk Lirası hibenin sağlandığı” bilgisini verdi. Vali Orhan Düzgün, valilik bünyesinde hizmet veren Avrupa Birliği Koordinasyon Merkezi ile ORAN Kalkınma Ajansı tarafından değişik zamanlarda düzenlenen bilgilendirme ve yönlendirme eğitimlerinin devam ettiğini belirterek, bu eğitimlerle daha fazla proje üretebilmenin önünün açılacağını dile getirdi. Vali Düzgün, hem ülkenin hem de bölgenin fon kapasitesinin daha üst seviyelere çıkması için daha etkin içeriklere sahip projelerin geliştirilmesi gerektiğini vurgulayarak, yeni projelerle birlikte kalkınma hızının artacağına inandığını da sözlerine ekledi.