ALTIN GRAM
Alış: 410,21 TL | Satış: 414,34 TL
DOLAR
Alış: 7.5096 TL | Satış: 7.5231 TL
EURO
Alış: 8.9643 TL | Satış: 8.9804 TL
ÇEYREK
Alış: 665,20 TL | Satış: 679,77 TL

ARAMA SONUÇLARI : 14 adet sonuç bulundu

“Tahkim İş Yapmanın Olmazsa Olmaz Koşulu Haline Geldi”

“Tahkim İş Yapmanın Olmazsa Olmaz Koşulu Haline Geldi”

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) ile İstanbul Tahkim Merkezi (ISTAC) işbirliğinde “Ticarette Tahkimin Önemi ve İstanbul Tahkim Merkezi” konulu Webinar düzenlendi. Toplantıya Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Denizli Sanayi Odası Başkanı ve ISTAC Başkan Vekili Müjdat Keçeci, ISTAC Yönetim Kurulu ve Divan Başkanı Prof. Dr. Ziya Akıncı, ISTAC Genel Sekteri Yasin Ekmen’le birlikte sanayici ve işadamları katıldı.

AK Parti'den AB'ye sert tepki: Bunlar artık siyasi bencillik örgütü haline geldi

AK Parti'den AB'ye sert tepki: Bunlar artık siyasi bencillik örgütü haline geldi

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Avrupa Birliği'nin (AB) göçmenleri engellemeye çalışan Yunanistan'a destek vermesine ilişkin, "Bunlar artık siyasi bencillik örgütü haline geldi. Göçmenleri Avrupa'ya sokmamak için vahşi Yunan şiddetine destek verenler, Avrupa'nın siyasi değerlerini de Avrupa'dan sürgün ediyorlar" dedi.

Elitaş,

Elitaş, "Kayseri Şeker, Türkiye'nin gururu haline geldi

Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş Kayseri Şeker Fabrikasında Şeker Pancarının Fabrikaya girişinden şeker oluncaya kadar geçirdiği aşamaları bir bir inceledi.

“Ana Muhalefet Makamı Komedi Sahnesi Yeri Hâline Geldi”

“Ana Muhalefet Makamı Komedi Sahnesi Yeri Hâline Geldi”

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Toplu Açılış Töreni’nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ana muhalefet partisi liderinin iddiaları hakkında “Çamur at, tutmazsa da izi kalır anlayışını siyasetinin merkezine yerleştirmiş bu zat, hızla siyaset çöplüğüne doğru yuvarlanıyor. Milletimiz, eski Türkiye’nin siyaset anlayışının bu son temsilcisini de en kısa sürede hak ettiği yere gönderecektir” dedi.