ALTIN GRAM
Alış: 479,75 TL | Satış: 483,86 TL
DOLAR
Alış: 7.8179 TL | Satış: 7.8320 TL
EURO
Alış: 9.2677 TL | Satış: 9.2844 TL
ÇEYREK
Alış: 777,95 TL | Satış: 793,83 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Talas'ta Hizmete Hız Kesmeden Devam...

Talas'ta Hizmete Hız Kesmeden Devam...

Talas Belediyesi, bir taraftan kırsaldaki mahallelerine hizmet çıkarmasına devam ederken, diğer taraftan ilçenin merkez mahallelerindeki çalışmalarını da hız kesmeden sürdürüyor.

Hong Kong'da protestolar devam ediyor

Hong Kong'da protestolar devam ediyor

Hong Kong’da binlerce protestocu yeniden sokaklara döküldü. Hükümet karşıtı gösterilerde protestocuların polisle çatışmasının ardından Çin medyası, Pekin için "artık kayıtsız kalmayacak” uyarısında bulundu.

Erciyes Doğa Kampları devam ediyor

Erciyes Doğa Kampları devam ediyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen Yaz Kampları kapsamında Erciyes’te düzenlenen Doğa Kampına katılan gençler etkinliklerle dolu bir kamp dönemi geçiriyorlar.

Memduh Büyükkılıç: “Durmak yok, koşmaya devam ediyoruz”

Memduh Büyükkılıç: “Durmak yok, koşmaya devam ediyoruz”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yapılacak yatırımlar için ilçelerle ayrı ayrı toplantılar yapmaya devam ediyor. Başkan Büyükkılıç, bu kez Talas ilçesine yapılacak yatırımların değerlendirildiği bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ile her iki belediyenin bürokratları katıldı.

Büyükkılıç,

Büyükkılıç, "Hayvancılığı desteklemeye devam edeceğiz"

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Tomarza'nın Gülveren Mahallesi'nde bulunan Büyükşehir Belediyesi'ne ait kilitli parke ve asfalt tesislerinde incelemelerde bulundu. Başkan Büyükkılıç, Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ile birlikte yaptığı incelemeler sırasında ilçelerdeki hayvancılığı desteklemeye devam edeceklerini söyledi. Milletvekili Karayel de Başkan Büyükkılıç'a tarım ve hayvancılığa öncelik verdiği için teşekkür etti.