ALTIN GRAM
Alış: 480,00 TL | Satış: 484,11 TL
DOLAR
Alış: 7.8179 TL | Satış: 7.8320 TL
EURO
Alış: 9.2677 TL | Satış: 9.2844 TL
ÇEYREK
Alış: 778,36 TL | Satış: 794,24 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

“Cumhuriyet tarihinde gelmiş geçmiş bütün hükümetlerden daha başarılıyız”

“Cumhuriyet tarihinde gelmiş geçmiş bütün hükümetlerden daha başarılıyız”

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Ağrı'nın Eleşkirt ilçesine gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Vali Osman Varol, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, AK Parti Kocaeli Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Cemil Yaman, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Eleşkirt Kaymakamı Mustafa Duruk ve Eleşkirt Belediye Başkanı Ramazan Yakut ile Eleşkirt Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan "15 Temmuz Parkı"nın açılışını yaptı.

BAŞKAN YALÇIN’DAN BAŞAKPINAR’DA  EĞİTİME BİR KATKI DAHA

BAŞKAN YALÇIN’DAN BAŞAKPINAR’DA EĞİTİME BİR KATKI DAHA

Başakpınar Mahallesinde bulunan eski belediye binası baştan sona yenilenip anaokuluna dönüştürülerek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne tahsis edildi. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Elmalı ile birlikte bakım ve onarımı yapılarak eğitim camiasının hizmetine sunulan Başakpınar Şehit Onur Sönmez Anaokulu’nda incelemelerde bulundu.

SAHABİYE’DE BİR İHALE DAHA

SAHABİYE’DE BİR İHALE DAHA

Kayseri Büyükşehir belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın yakından takip ettiği ve 622 daire 55 işyerini kapsayan 1. uygulama etabının tamamlandığı Sahabiye kentsel Dönüşüm Projesi’nde 2. uygulama etabı bloklarından A4 blokun yapım ihalesi gerçekleştirildi. İhalesi yapılan blokta 72 daire ve 13 işyeri bulunuyor.

BAŞKAN BÜYÜKKILIǒTAN TARIM VE HAYVANCILIĞA BİR KATKI DAHA

BAŞKAN BÜYÜKKILIǒTAN TARIM VE HAYVANCILIĞA BİR KATKI DAHA

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Develi’de üretimi artırmak ve üreticinin yanında olmak için Develi Süt Üreticiler Birliğinin kurmuş olduğu silaj paketleme tesisine file, film ve 60 tonluk sabit kantar alımı ile destek oluyor. Bu sayede yöre çiftçilerinin yüzüne güldüren Büyükşehir Belediyesi, kaba yem paketleme ihtiyacı karşılamış olacak ve çiftçilerin üretmiş olduğu ürünleri paketlenerek değerinde satabilmelerine olanak sağlayacak.

BAŞKAN BÜYÜKKILIǒTAN “TARİHİ” BİR HAMLE DAHA

BAŞKAN BÜYÜKKILIǒTAN “TARİHİ” BİR HAMLE DAHA

Kayseri Büyükşehir belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, kentin tarihine sahip çıkma yönündeki çalışmalarına “tarihi” bir hamle daha ekleyerek, yok olmaya yüz tutmuş Selçuklu Dönemi anıt eserlerinden Kızıl Köşk’te çalışma başlattı

TALAS’TAN BİR İLK DAHA; ‘PATİ YOLU’

TALAS’TAN BİR İLK DAHA; ‘PATİ YOLU’

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne en anlamlı katkı Talas Belediyesi’nden geldi. Yapımı tamamlanan Pati Yolu, düzenlenen programla hizmete açıldı. Programa katılan Kayseri İl Jandarma Komutanlığı Köpek Unsuru da yaptığı gösterilerle büyük beğeni topladı.

“KAYSERİ’Yİ VE ERCİYES’İ DAHA İYİ NOKTALARA TAŞIYACAĞIZ”

“KAYSERİ’Yİ VE ERCİYES’İ DAHA İYİ NOKTALARA TAŞIYACAĞIZ”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile birlikte Erciyes’e inşa edilecek olan Türkiye'nin en gelişmiş, Avrupa'nın sayılı kayak merkezlerinden Xperia Mountain Resort Erciyes’in temel atma törenine katıldı. Başkan Büyükkılıç, “Kayserimizle ilgili, Erciyesimizle ilgili güzel gelişmeler görmek bizleri sevindiriyor, keyiflendiriyor. Kayseri’yi ve Erciyes’i daha iyi noktalara taşıyacağız” dedi.