ALTIN GRAM
Alış: 338,56 TL | Satış: 341,46 TL
DOLAR
Alış: 6.5696 TL | Satış: 6.5815 TL
EURO
Alış: 7.2107 TL | Satış: 7.2237 TL
ÇEYREK
Alış: 549,00 TL | Satış: 560,21 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

MSB: Irak'ın kuzeyinde 2 asker şehit oldu

MSB: Irak'ın kuzeyinde 2 asker şehit oldu

MSB: Irak kuzeyi Haftanin bölgesinde, 25 Mart 2020 tarihinde bölücü terör örgütü mensuplarınca havan ile yapılan taciz atışı neticesinde, 2 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 2 kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır.

İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğini, “Asker Uğurlaması”  konusunda uyardı

İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğini, “Asker Uğurlaması” konusunda uyardı

Bakanlık, Valiliklere gönderdiği yazıyla vatandaşların toplu olarak katıldığı asker uğurlama törenlerinin Koronavirüs salgın riskini artıracağı için, bu faaliyetlerin, geçici süreyle gerçekleşmesine izin verilmemesi için İl/ilçe Umumi Hıfzıssıhha Kurullarından gerekli kararların alınarak, vatandaşlara duyurulmasını istedi.

İdlib'den acı haber: 2 asker şehit oldu

İdlib'den acı haber: 2 asker şehit oldu

Milli Savunma Bakanlığı, İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'nde bazı radikal gruplar tarafından yapılan saldırıda 2 askerin şehit olduğunu, 1 askerin de yaralandığını açıkladı.

MSB: Bedelli askerlik celp ve sevk işlemleri ertelendi

MSB: Bedelli askerlik celp ve sevk işlemleri ertelendi

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "2020 yılında bedelli askerlik hizmeti yapacak yükümlülerin celp ve sevk işlemleri ileride belirlenecek bir tarihe kadar ertelenmiştir" denildi.

Yunan askeri göçmenin burnunu kırdı, parasını aldı

Yunan askeri göçmenin burnunu kırdı, parasını aldı

Edirne'den geçtiği Yunanistan'da güvenlik güçlerine yakalanan Afganistan uyruklu Ali Rıza Nazani (18), şiddete maruz kaldığını belirterek, "Önce dayak yedim, burnum kırıldı. Sonra yaklaşık 3 bin dolar paramı ve eşyalarımı aldılar" dedi.