ALTIN GRAM
Alış: TL | Satış: TL
DOLAR
Alış: TL | Satış: TL
EURO
Alış: TL | Satış: TL
ÇEYREK
Alış: TL | Satış: TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Kayserigaz, Enerji Tasarrufu Haftası’nda  kaynakları verimli kullanma çağrısı yaptı

Kayserigaz, Enerji Tasarrufu Haftası’nda kaynakları verimli kullanma çağrısı yaptı

Kayserigaz, 11-17 Ocak Enerji Tasarrufu Haftası kapsamında tüketicileri ile kaynakların verimli kullanımı konusunda yol gösterici bilgiler paylaştı. Kayserigaz Genel Müdürü Dinçer Akbaba, sürdürülebilir bir dünya için kaynakların verimli kullanımının büyük önem taşıdığını belirterek, binalarda ve evlerde alınan küçük önlemlerle büyük enerji tasarruflarının sağlanabileceğine dikkat çekti.

1 yıl da 70 Bin Ağaç Toprakla Buluştu

1 yıl da 70 Bin Ağaç Toprakla Buluştu

2020 yılını ağaçlandırma yılı ilan eden Melikgazi Belediyesi bir yılda 70 bin ağaç dikerek ilçeye 15-50 yaş arası büyük ağaçlar kazandırdı. Böylece Melikgazi'nin kısa zamanda yeşillenmesi sağlanarak zamandan tasarruf edildi.Gelecek nesillere daha yeşil ve temiz bir çevre bırakmak istediklerini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "2020 yılını ağaçlandırma yılı ilan etmiştik. Fidan değil ağaç dikiyoruz.

Kayseri'de apartmana misafir girişi yasaklandı

Kayseri'de apartmana misafir girişi yasaklandı

KAYSERİ'de, 13 katlı apartmanda misafir kabul edilmesi yasaklandı. Bina yönetimi tarafından girişe, "Pandemi dolayısıyla yeni çıkan kanuna göre bina sakinlerinin misafir kabul etmesi yasaktır. Aksi takdirde cezai işlem uygulanacaktır" yazısı asıldı.

KOCASİNAN, SOKAKLARIN BOŞLUĞUNU DEĞERLENDİRDİ

KOCASİNAN, SOKAKLARIN BOŞLUĞUNU DEĞERLENDİRDİ

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, pandemi ile mücadele kapsamında kamu alanları başta olmak üzere ilçenin dört bir yanında dezenfekte çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, Kayserililerin daha hijyenik bir ortamda daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri için yoğun gayret sarf ettiklerini söyledi.