ALTIN GRAM
%0.33 239.102 TL
DOLAR
%0.02 5.844 TL
EURO
%0.01 6.556 TL
BITCOIN
%199.8 5598.51 $

ARAMA SONUÇLARI : 60 adet sonuç bulundu

Bünyan'da Bin adet fidan toprakla buluşturuldu

Bünyan'da Bin adet fidan toprakla buluşturuldu

Bünyan Belediyesi, İlçe Tarım Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve TEMA Vakfı iş birliğinde düzenlenen etkinlikle bin adet çam fidanı toprakla buluşturuldu.

Çamlıca Camii ibadete açıldı

Çamlıca Camii ibadete açıldı

Yapımına 2013 yılında başlanan Cumhuriyet tarihinin en büyük camisi olan Çamlıca Camii bu sabah ilk ezan okunarak ibadete açıldı. Çok sayıda vatandaş Çamlıca Camii'ndeki ilk sabah namazını kılmak için camiye geldi. Öte yandan İBB başkan adayı Binali Yıldırım ise camiye gelerek namaz kıldı.

Kararsızların oyu Saadet Partisi ne..

Kararsızların oyu Saadet Partisi ne..

31 Mart Yerel Seçimlerinden çok iyi sonuçlar beklediklerini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mahmut Arıkan, "Kayseri’de değişimi isteyenler bize oy verecek" dedi.

Büyükkılıç,

Büyükkılıç, "Kayseri halkına hizmet etmeyi ibadet biliyoruz"

Memduh Büyükkılıç, seçim çalışmaları kapsamında İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin tarafından Mimarsinan Bahçelievler Mahallesi'nde düzenlenen toplantıya katıldı. Başkan Büyükkılıç burada yaptığı konuşmada “Biz sizlere hizmet etmeyi ibadet biliyor, layık olmaya çalışıyoruz.” dedi.

Saadet Lideri Kayseri'de

Saadet Lideri Kayseri'de

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısı katılmak üzere Kayseri’ye geldi.