ALTIN GRAM
%11.71 264.461 TL
DOLAR
%-0.06 5.81 TL
EURO
%0.04 6.623 TL
BITCOIN
%0 0 $

ARAMA SONUÇLARI : 64 adet sonuç bulundu

Saadet ve DSP'yi iknaya çalışıyorlar

Saadet ve DSP'yi iknaya çalışıyorlar

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesi kararının ardından gözler ittifak dışı partilerin 23 Haziran’da nasıl bir yol izleyeceklerine çevrildi.

Bünyan'da Bin adet fidan toprakla buluşturuldu

Bünyan'da Bin adet fidan toprakla buluşturuldu

Bünyan Belediyesi, İlçe Tarım Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve TEMA Vakfı iş birliğinde düzenlenen etkinlikle bin adet çam fidanı toprakla buluşturuldu.

Çamlıca Camii ibadete açıldı

Çamlıca Camii ibadete açıldı

Yapımına 2013 yılında başlanan Cumhuriyet tarihinin en büyük camisi olan Çamlıca Camii bu sabah ilk ezan okunarak ibadete açıldı. Çok sayıda vatandaş Çamlıca Camii'ndeki ilk sabah namazını kılmak için camiye geldi. Öte yandan İBB başkan adayı Binali Yıldırım ise camiye gelerek namaz kıldı.

Kararsızların oyu Saadet Partisi ne..

Kararsızların oyu Saadet Partisi ne..

31 Mart Yerel Seçimlerinden çok iyi sonuçlar beklediklerini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mahmut Arıkan, "Kayseri’de değişimi isteyenler bize oy verecek" dedi.

Büyükkılıç,

Büyükkılıç, "Kayseri halkına hizmet etmeyi ibadet biliyoruz"

Memduh Büyükkılıç, seçim çalışmaları kapsamında İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin tarafından Mimarsinan Bahçelievler Mahallesi'nde düzenlenen toplantıya katıldı. Başkan Büyükkılıç burada yaptığı konuşmada “Biz sizlere hizmet etmeyi ibadet biliyor, layık olmaya çalışıyoruz.” dedi.