ALTIN GRAM
Alış: 356,51 TL | Satış: 359,57 TL
DOLAR
Alış: 6.7705 TL | Satış: 6.7827 TL
EURO
Alış: 7.3544 TL | Satış: 7.3676 TL
ÇEYREK
Alış: 578,11 TL | Satış: 589,91 TL

ARAMA SONUÇLARI : 102 adet sonuç bulundu

BAŞKANLARIN

BAŞKANLARIN "SAĞLIK" ZİRVESİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, koronavirüs salgınının önlenmesi ve alınan tedbirlerle ilgili belediye başkanları ile bir toplantı yaptı. Toplantıda, Melikgazi, Kocasinan, Talas ve Hacılar Belediye Başkanları hazır bulunurken, diğer ilçe belediye başkanları telekonferansla katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, 17 belediye başkanının el ele ve dayanışma içinde, resmi kurum ve kuruluşları ile işbirliği yaparak hiçbir aksaklığa meydan vermemek için çalıştığını söyledi.

Liderler zirvesi telekonferans olarak yapılacak

Liderler zirvesi telekonferans olarak yapılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ev sahipliğinde 17 Mart salı günü İstanbul'da düzenlenmesi planlanan liderler zirvesi, yeni koronavirüs nedeniyle telekonferans yoluyla yapılacak.

Korona virüs Zirvesi'nden radikal kararlar

Korona virüs Zirvesi'nden radikal kararlar

Beştepe’deki Koronavirüs Toplantısı’nın ardından Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın basın toplantısı düzenledi. Kalın, "İlk orta ve liselerin, 16 Mart'tan itibaren 1 hafta, üniversitelerin ise 3 hafta tatil edileceğini belirtti. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk uzaktan eğitimle ilgili ayrıntılı açıklama yapacak

Bahçeli: Moskova Zirvesi, sonuçları itibarıyla olumludur

Bahçeli: Moskova Zirvesi, sonuçları itibarıyla olumludur

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Moskova ziyareti ve ateşkes kararına ilişkin, "Bölgesel istikrarı doğrudan ilgilendiren Moskova Zirvesi, sonuçları itibarıyla olumludur" dedi.

Kritik İdlib zirvesi sonrası Erdoğan ve Putin'den ortak açıklama

Kritik İdlib zirvesi sonrası Erdoğan ve Putin'den ortak açıklama

Rusya’nın başkenti Moskova’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasında önce ikili daha sonra da heyetler arası gerçekleştirilen görüşmelerin sonunda iki lider İdlib'de bu gece yarısından itibaren ateşkes sağlanacağı konusunda mutabakat metni imzaladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu gece 00.01, yani tam gece yarısı itibariyle ateşkes yürürlüğe girecektir. Ateşkesin kalıcı hale getirilmesi için gereken çalışmalar hızla ve etkin bir şekilde yürütülecektir" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile yaptığı ikili ve heyetler arası görüşmelerin ardından düzenlenen basın toplantısı sonrası Rusya’dan ayrıldı. Erdoğan, Putin tarafından uğurlandı.

Rusya'da kritik İdlib zirvesi devam ediyor

Rusya'da kritik İdlib zirvesi devam ediyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, günübirlik çalışma ziyareti için gittiği Rusya’nın başkenti Moskova’da, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Kremlin Sarayı’nda bir araya geldi.

Rusya'da kritik İdlib zirvesi

Rusya'da kritik İdlib zirvesi

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, "Bakan Yardımcısı Büyükelçi Sedat Önal başkanlığındaki (karma) heyetimiz bugün Moskova'da mevkidaşlarıyla bir araya geldi" açıklamasını yaptı.